تعداد بازدید: 3133

توصیه به دیگران 1

جمعه 10 ارديبهشت 1389-0:0

خواص بي بصيرت،خجالت،خجالت

بعد از نماز جمعه اين هفته چالوس،جمعي از نمازگزاران عليه محسني-نماينده اين شهرستان در مجلس- و مير حسين موسوي شعار دادند.


به گزارش خبرنگار مازندنومه در چالوس،حدود400 نفر از نمازگزاران نمازجمعه اين هفته چالوس،در داخل مصلاي جمعه اين شهر راه پيمايي کردند.

معترضان با سر دادن شعارهايي عليه انوشيروان محسني-نماينده اصلاح طلب مردم نوشهر و چالوس در مجلس-و مير حسين موسوي تا دم در مصلا راه پيمايي کردند.

بر اساس اين گزارش چون فرماندار شهرستان چالوس مجوز تجمع و راه پيمايي را به نمازگزاران نداد،معترضان در مکان برپايي نماز جمعه شعار دادند.

از جمله شعارهايي که در اين تجمع سرداده شد داد،مي توان به:"موسوي ننگت باد،محسني مرگت باد"-"منافق حيا کن،وکالت را رها کن"-"مزدور انگليسي مرگت باد،ننگت باد"-"خواص بي بصيرت،خجالت،خجالت"-"مرگ بر ضد ولايت فقيه"-"خوني که در رگ ماست،هديه به رهبر ماست"و"موسوي بي بي سي،عامل انگليسي"اشاره کرد.

به گزارش مازندنومه تجمع کنندگان تصميم گرفته انددر روز جمعه آينده اعتراض خود را علني تر و پرجمعيت تر برگزار کنند.

برخي از نمازگزاران از موضع امام جمعه شهرستان چالوس گله داشتند و از او تقاضا کردند مواضع خود را در برابر موسوي و محسني شفاف تر کند.

اين راه پيمايي حدود 30دقيقه به طول انجاميد.

گفتني است چندي پيش امام جمعه کلاردشت نيز عليه استاندار مازندران و انوشيروان محسني مواضع تندي را اتخاذ کرده بود و آن ها را عاملان فتنه در استان خوانده بود.


 • شنبه 6 آذر 1389-0:0

  نوایی:
  محسنی که نمره اول سکوت و نظم را داشت چی شد که شیطونی کرد ، یه بار هم که رفت یه تکونی بخوره آبروی ما رو برد

  • همسر شهید...پاسخ به این دیدگاه 0 0
   جمعه 29 مرداد 1389-0:0

   محسنی انسان والایی است. اگر چند نفر بی سوادِ تندرو لباس شخصی که ماهیت آنها منافق گونه است و اصلا از خودشان اصلاتی ندارند می آیند علیه دکتر محسنی شعار می دهند این شعارها موجب می شود که شان ایشان بالاتر رود و مردم بیشتر ایشان را بشناسند. تا می توانید از این کارها بکنید خودتان بیشتر غرق خواهید شد. درود بر محسنی دلاور و مکتبی و اررشی - مرگ بر حماقت و استبداد و لباس شخصی نادان
   درود بر شهیدان صدر اسلام، انقلاب اسلامی ، جنگ تحمیلی و جنبش سبز

   • فقیه از شهر چالوسپاسخ به این دیدگاه 0 0
    يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

    محسنی در دل مردم جا داره با این تهمت های ناروا هرگز تخریب نمیشه و شما هم بس کنید این حرفا رو انتخابات و نتیجه اش تمام شدچرا شما میخواهید با یک کار اشتباه چند نفر فضای سیاسی چالوس را مسموم کنید یعنی میخواهید بگویید که از سر دمداران و رجال سیاسی کشور بهتر میفهمید که کی بیشتر بصیرت داره؟ مگر نشستن با نخست وزیر و ریس جمهور 8 ساله کشور جرمه؟ اگر اینها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نا محرمند و از جنس این نظام نیستند اهلش کیان؟ بی بصیرت انهی هستند که میخوان با این کارها و شعارها شهر و کشور را شلوغ و فضا رو ملتهب کنند من برای این دسته از افراد بظاهر با بصیرت متاسفم که ندانسته هینگونه عمل کردن

    • يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

     اينا يه مشت عقده اي و صد البته بي سوادند كه هويت آنها براي همه مردم نوشهر و چالوس مشخص است.سر دسته اينها فردي به نام خلج عضو شوراي شهر چالوس هست و افرادي ديگري هم از سر عقده هاي روحي و رواني و اينكه جايگاهي در دنياي مدرن امروز ندارند دنبال اين آدم گمراه راه افتادند و جو و آرامش چالوس و مردمانش رو از بين بردند.تا ديروز جلوي نماينده رسمي دولت كريمه جناب آقاي احمدي نژاد (طاهايي استاندار محترم مازندران) موضع گيري كردند و تيرشان به سنگ خورد و امروز در برابر آراي رسمي و شرعي مردم ايستادند كه اين از نظر قانون،شرع و عرف كاملا مطرود مي باشد .سوالم اين است كه آيا اينايي كه بر عليه نماينده رسمي و قانوني مردم چالوس و نوشهر و كجور و كلاردشت شعار مي دهند ، مي فهمند و (بلانسبت مردم ) مردم كه راي دادند نمي فهمند؟ اين عده بدانند كه حركتشان در تقابل با قانون جمهوري اسلامي ايران و آراي شرعي و رسمي مردم چالوس و نوشهر بوده است.

     • زندی چالوسپاسخ به این دیدگاه 0 0
      يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

      دکتر محسنی از جهرهای ارزشی این انقلاب هستند من به اون همشهریان عزیز انگشت شمار توصیه می کنم اصل حفظ ارزشهاست نه تخریب انها

      • يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

       در یک اجتماع 300000 نفری یک شهر اجتمع 20 یا 30 نفری نه 400 نفری خبری نیست که اون رو بخاهید در سایت بنویسید بجای درج این مطالب با امار دروغین خدمات مرد محبوب این حوزه را درج کنید مردم بهترین قاضی در مورد این تهمتها هستن

       • حسینی چالوسپاسخ به این دیدگاه 0 0
        يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

        10نفر از افراد اجیر شده بی اصالت را نمی شود 400 نفر گفت

        • يکشنبه 12 ارديبهشت 1389-0:0

         سلام ،
         من روز جمعه این موضوع رو شنیدم که قراره همچین اتفاقی بیفته ، باید عرض کنم که این کار کاملا از قبل تائین شده بوده که متاسفانه من چون خبرنگار هستم تا جایی دستم باز هست و میتونم به عنوان یک خبرنگار وظیفم رو ایفا کنم. با توجه به هماهنگی های قبلی با برخی افراد مرتبط که قصد برگزاری این تجمع غیر قانونی را داشتند ، این تجمع که شما میفرمائید به این شکل نبوده . عرض کنم تعداد افرادی که دست به این حرکت زدند از 20 یا شاید 30 نفر فراتر نمیرفت . اما در رابطه با شعارها که تمام این شعارها بر روی کاغذ نوشته شده بود که توسط فردی در استخدام یک مرکز فریاد زده میشد ، پس هماهنگی ها بسیار دقیق بوده . در رابطه با جمعیتی که فرمودید هم باید عرض شود هر کسی که در نماز شرکت کردید ، نمیتواند شرکت کننده در این تظاهرات باشد. اگر قرار بر این باشد که هر کسی در نماز جمعه شرکت کند مخالف دکتر محسنی یا جناب آقای مهندس موسوی باشد ، باید این نکته را در نظر گرفت که با این طرز فکر و یا تزریق این گونه تفکرات به جامعه آن هم از طرف یک پایگاه خبری بی طرف از طرف مازندنومه نه تنها مفید واقع نمیشود بلکه باعث دوری مسلمین واقعی و معتقدین به نظام ، رهبری و ولایت می گردد. لذا چنانچه قصد انعکاس خبری را داشتید لطفا از افرادی بی طرف اتفاده کنید یا حدالامکان یک قطعه فیلم ضمیمه نمائید تا مردم شریف منطقه نوشهر و چالوس ببینند آن 400 نفر مضروب 20*20 است نه همان رقم.
         در رابطه با امام جمعه محترم چالوس ، ایشان موضعشان کاملا مشخص است. اگر ایشان بخواهد در رابطه با درخواست چند نفری که باز هم عرض می کنم مرتبط با جایی هستند بخواهند حزبی و با گرایش عمل کنند که دیگر نماینده ولی فقیه نیستند که فقه این اجازه را نمیدهد که بخواهند پا را فراتر از دین بگذارند. ایشان معتقد به نظام جمهوری اسلامی هستند نه بیشتر نه کمتر . ضمنا اگر کتبا هم به دفتر ایشان نامه ارسال کنید ، همین جواب را دریافت خواهید کرد.

         به خداوندی خدا تخریب شخصیت یا بهتر بگویم بمباران شخصیت روشی صحیح نیست که مدتی است در جامعه ما در حال رشد و رواج است.

         • چالوس رضاییپاسخ به این دیدگاه 0 0
          شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

          شما هم توهم زدین 10 نفر نبودن شما میگین 400 نفر ؟ صداقت از اصول کار شماست و....

          • شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

           چهرهای خدوم به مردم ( دکتر محسنی ) هرگز با این اعمال تخریب نمی شوند

           • شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

            دوستان عزيز با اين كار آبروي خود ، دين ، نظام ، و احمدي نژاد خواهد رفت عده قليلي از اعضاي ستاد احمدي نژاد بودند و قبلاٍ هم با كارهاي غير متعارف خود را مطرح كردند

            • شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

             من واقعا متاسفم اینها فقط 25 نفر بودند و اصالت آنها نیز مشخص است

             • شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

              وقتي 6 ميليون 24 ميليون اعلام مي شود 27 نفر نيز به راحتي 400 نفر اعلام مي شود.

              • شنبه 11 ارديبهشت 1389-0:0

               چيزجديدي كه نيست...

               • جمعه 10 ارديبهشت 1389-0:0

                جناب آقاي دكتر محسني يكي از اساتيد به نام مازندران و موجب افتخار و مباهات مازندران است
                مازني هاي عزيز نگذاريد عده اي با نام مردم اين استاد گرانقدر را بدنام كنند .
                مگر ديدار با نخست وزير دوره حضرت امام مخالف با شانيت اين نظام است . به هوش باشيد و به خود آييد اي از خدابي خبران نمازگزار معترض.
                جناب محسني هميشه در قلب مني
                يكي از فارغ التحصيلان دانشكده بهداشت ساري

                • جمعه 10 ارديبهشت 1389-0:0

                 استانداری مازندران با راهپیمایی علیه نماینده مجلس مخالفت كرده نه فرماندار.
                 ضمنا خبر ذیل را چندین سایت زدند:
                 اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، با تقاضای مردمی برای اخذ مجوز راهپیمایی اعتراض آمیز علیه نمایندگان دیدارکننده با یکی از سران فتنه، مخالفت کرده.
                 سعی کنید اخبار را صحیح اطلاع رسانی کنید!

                 • جمعه 10 ارديبهشت 1389-0:0

                  400 نفر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  مازندنومه حالت خوبه؟!!
                  شما به 4 نفر میگید 400 نفر؟!!!!

                  • جمعه 10 ارديبهشت 1389-0:0

                   من اهل چالوسم ، قضیه به این شدت که شما نوشتید نبود . لطفا این همه پیازداغ ماجرا را زیاد نفرمایید.


                   ©2013 APG.ir