تعداد بازدید: 2404

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 2 مهر 1391-22:17

وارش هفتم با 766 فیلم /20 فیلم مربوط به مازندران است

دو خبر کوتاه فرهنگی/766 فیلم از 485 فیلم ساز به دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش ارسال شد/نویسنده و روزنامه نگار مازندرانی در بخش یادداشت،نامزد جايزه یازدهمین مسابقه مطبوعاتی سالانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر شد.


مازندنومه،فریبرز سیفی:مدیراجرایی هفتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش از ارسال 766 اثر از سوی 485 فیلم ساز به دبیرخانه این جشنواره در بابل خبر داد.

"علی اکبر سفیدگران" گفت: از این تعداد 281 فیلم در بخش داستانی، 263 فیلم در بخش مستند، 79 فیلم در بخش پویانمایی، 72 فیلم در بخش تجربی، 20 فیلم در بخش مازندران شناسی و52 فیلم در بخش ویژه شامل مازندران در دفاع مقدس، نماز و نیایش و شعار سال است.

*سعیدی کیاسری کاندیدای جایزه شد

مازندنومه،خبر مهمان:عليرضا سعيدي كياسري نمايشنامه نويس و روزنامه نگار ساروي، نامزد جايزه یازدهمین مسابقه مطبوعاتی سالانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر شد.

بر اساس اعلام این انجمن، هیأت داوران یازدهمین مسابقه مطبوعاتی سالانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر متشکل از دکتر خسرو رستمی (جامعه شناس و مدرس روزنامه نگاری)، دکتر حمیدرضا مدقق (منتقد و مدرس روزنامه نگاری) و دکتر محمدحسین ناصربخت (منتقد و مدرس تئاتر) پس ازبررسی آثاررسیده متقاضیان شرکت در مسابقه مذکور، نامزدهای دریافت جایزه را در گرایش‌های مختلف معرفي کردند.

 بنابراين گزارش،عليرضا سعيدي كياسري نمايشنامه نويس و روزنامه نگار ساروي، از سوي هيات داوران بعنوان نامزد دريافت جايزه در بخش يادداشت معرفي شد.

 براساس اعلام هيات داوران، نامزدهای دریافت جایزه را در گرایش‌های مختلف به شرح زیر مي باشد: گزارش: "فرزانه ابراهیم زاده"از روزنامه شرق،"سید جواد اشکذری" از روزنامه شهر آرا و"سعید محبی" از ماهنامه نمایش.

 گفت وگو: "ندا طیبی" از روزنامه روزگار،"فروغ سجادی"از سایت فرهنگ امروز و "مریم عرفانیان"از روزنامه هفت صبح.

 یادداشت: "علی رضا سعیدی کیاسری"از روزنامه بشیر،"امین عظیمی"از روزنامه روزگار و"محمد فاتحی"از سایت کافه تئاتر.

نقد: "امین عظیمی "از روزنامه روزگار،"هومن نجفیان"از روزنامه روزگار و"فروغ سجادی از سایت ایران تئاتر.

مقاله: "نیایش پورحسن" از فصلنامه تئاتر،"سید میثم مطهری"از فصلنامه مطالعات زنان دانشگاه تهران و"کیوان میرمحمدی"از فصلنامه تئاتر.

 عکس: "مسعود پاکدل"،"سارا ساسانی" و "اعظم شادپور".(در این بخش "رضا معطریان" مشاور هیات داوران بود.)

ترجمه: "مینومیرشاه ولد"از سایت ایران تئاتر،"بهشته هادیان"از ماهنامه نمایش و "آرزو رحمتی"از ماهنامه نمایش.

 مسابقه مطبوعاتی سالانه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر براساس شیوه کدگذاری و با حذف اسامی افراد و نشریات صورت می‌پذیرد که امسال یازدهمین دوره از آن برگزار می شود.

 برگزیدگان این مسابقه به زودی و در جریان برگزاری جشن یازدهمین سالگرد تاسیس انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر معرفی و قدردانی خواهند شد.

گفتنی است سعیدی کیاسری مدیر سایت شمال آرت است که چندی پیش فعالیت اش را در حوزه فرهنگ و هنر شمال کشور آغاز کرد.


 • سه شنبه 4 مهر 1391-0:0

  یه جشنواره ی درست و حسابی داشت شکل می گرفت توی مازندران، ببینید به چه روزی انداختند!!!

  • سه شنبه 4 مهر 1391-0:0

   از صمیم قلبم به آقای سعیدی کیاسری تبریک میگم و آرزوی موفقیت برایشان دارم

   • دوشنبه 3 مهر 1391-0:0

    تبریک می گم آقای سعیدی به شما .اما نمی دونم چرا سایت شما اینقدر محافظه کاره و خبرهای خیلی دم دستی می گذاره.

    • دوشنبه 3 مهر 1391-0:0

     مازندنومه به عنوان یک سایت منصف ،لطفا رزمه آقای سفیدگران (دبیر جشنواره وارش) را بررسی کند .آقای سفیدگران بر چه اساسی عهده دار مدیریت این جشنواره شده؟... .ایشان ارتباطشان با فیلم کوتاه و سینمای مستند چیست؟

     • ادیا نی .بابلسرپاسخ به این دیدگاه 0 0
      دوشنبه 3 مهر 1391-0:0

      آقای مازند نومه شما که می گوئید 20 فیلم وارش درباره مازندران است .لطفا بررسی کنید چند فیلم از این 20 فیلم دارای و جاهت برای حضور در بخش مسابقه جشنواره وارش است ؟برای چه کسی متاسف باشیم ؟ با این تبلیغات ضعیف و عدم برنامه ریزی چه بلایی بر سر این جشنواره می آید خدا می داند ...

      • دوشنبه 3 مهر 1391-0:0

       هر سال داره تعداد فیلم های جشنواره وارش کم می شه .این بی تدبیری را باید به پای چه کسی نوشت؟یاد باد آن روزگاران یاد باد .


       ©2013 APG.ir