تعداد بازدید: 2013

توصیه به دیگران 2

سه شنبه 25 تير 1392-11:23

ارزيابي جامع رهبری،فصل الخطاب نگاه نهايي نظام به عملكرد دولت

معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران  گفت:دولت ركورددار تحركات ميداني در خدمت به مردم و افزايش دسترسي مردم به مسوولان است/ عملكرد اين دولت نسبت به عملكرد اجرايي و عملياتي ساير دولت هاي گذشته، برتري محسوسي را نشان مي دهد/بزرگترين دستاوردهاي دولت هاي نهم و دهم،تقويت فرهنگ عمومي، تربيت نسل جديدي از مديريت اجرايي و حمايت از نهضت هاي اسلامي و استكبار ستيز است.


مازندنومه:معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در نشست كارگروه فرهنگي-اجتماعي استان با اشاره به آخرين جلسه هيات دولت در محضر رهبر معظم انقلاب و بيانات معظم له، اظهار داشت: تعيين كننده ترين ارزيابي نظام از عملكرد خادمان مردم، در ديدگاه ها و بيانات رهبري عزيز متجلي مي شود و ما خدا را شاكريم كه توانستيم رضايت ولي امر مسلمين جهان را كه مقدمه جلب رضايت الهي است بدست آوريم و ما در نگاهي ولايي، ارزيابي نهايي معظم له را فصل الخطاب نگاه نظام مي دانيم.

ابراهيمي درباره دليل نگاه مثبت رهبر انقلاب گفت: اولاً اين دولت ركورددار تحركات ميداني در خدمت به مردم و افزايش دسترسي مردم به مسوولان است و ثانياً عملكرد اين دولت نسبت به عملكرد اجرايي و عملياتي ساير دولت هاي گذشته، برتري محسوسي را نشان مي دهد و مهم تر اينكه اين دولت آمار حضور اقشار پايين دست جامعه را در مناصب كليدي بيشتر كرده است.


وي ادامه داد: اين دولت نظام را از انحصار مديريتي تكنوكرات ها خارج كرده و در اصل مي توان گفت كه اين دولت، دولت آشتي مردم با كرسي هاي خدمت و علاوه بر آن احياگر شعارهاي ارزشي و بازگو كننده مواضع امام راحل بوده كه متاسفانه با زمينه سازي غربي ها و فضادهي روشنفكرها و ضدانقلاب، ميل به كمرنگي يافته بودند و نهايتاً اينكه اين دولت يك دولت انقلابي است و از اين نظر در اين ملاقات شاهد بوده ايم كه رهبر عزيز، بر مواضع حمايتي 8 سال گذشته خويش صحه گذاشته و مصمم به بازگويي همان مواضع بوده اند.

معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران با اشاره به برخي هجمه و انتقادات ناروا به دولت گفت: البته در ايام انتخابات اين گونه اظهارات و بي انصافي ها براي جلب آراي مردم باب مي شود، اما قضاوت نهايي با مردم ولايتمداري است كه مواضع رهبرشان را نصب العين قرار داده و همانگونه كه خوش آمده بوده اند، خوش بدرقه هم خواهند بود و اين رسم خوبي است كه انسان ها قدردان خادمان خود باشند، همانگونه كه خادمان نيز بايد قدرشناسي ولي نعمتان خود يعني رهبري معظم و مردم شريف ايران اسلامي باشند.

ابراهيمي درباره نقد خود از دولت هاي نهم و دهم گفت: يقين داشته باشيد كه ديكته بي غلط نمي شود و يقيناً اشكالاتي هم در كار بوده است، اما واقعيت هاي فشارنده اي در جامعه وجود دارند كه دولت يازدهم هم با آنها مواجه خواهد شد كه فشارهاي خارجي اعم از تحريم اقتصادي و مقابله هاي ديپلماسي و رسانه اي و فقدان مهارت هاي كافي نيروهاي انساني و نيز معضلات مربوط به فرهنگ كار و غيره از جمله آنها هستند.


وي تصريح كرد:در مجموع و برآورد منصفانه بين امكانات و اختيارات و محدوديت ها، مي توان گفت كه دولت احمدي نژاد در نمره گذاري با بارم هاي دانشگاهي، موفق به دريافت نمره الف شده و اين حاكي از هوشمندي دولت در قبال مشكلات جامعه و موانع موجود است.

ابراهيمي افزود: رهبري معظم هم سابقه حضور در بالاترين سمت اجرايي دارد و هم در مسووليت رهبري، مشرف به همه امور است و نگاه مثبت ايشان به دولت، نگاه ارزيابانه و دور از احساسات و عواطف است چرا كه رهبر انقلاب نشان داده كه هرگز در مواضع خود از اصول عدول نمي كند و جايي كه كاري را لازم بدانند با قاطعيت انجام مي دهند و اهل تعارف هم نيستند، اما آنچه كه در اين مواضع قابل تامل است ، انصاف و اعتدالي است كه همواره معظم له را از افراط و تفريط مبرا داشته است واين مواضع بايد افرادي را كه در ارزيابي از اين دولت دچار افراط و تفريط شده اند،به فكر وادارد تا خداي ناكرده،جو گير نشده و خادمان خود را بي عنايت رها نكنند !

اين مقام مسئول با اشاره به تاثير نگاه رهبري در جامعه گفت: در جامعه داخلي ، ترديد نكنيد كه اين فرمايشات تاريخي،بر تمام تند روي ها و تهاجمات غير منصفانه ماههاي اخير خط بطلان كشيده وخنثي كننده تبليغات سوئي بود كه تلاش داشت تا بين دولت و رهبري معظم ،شكاف نمايي كنند و در خارج از كشور هم ثابت شد كه نظام از ثبات و اقتدار ولايي بر خوردار است و نتيجه هر انتخاباتي هميشه به كام نظام است و دشمن بي جهت به خوشخيالي پرداخته است و در تبيين كلي مواضع معظم له نيز ميتوان گفت كه رهبري بر حفظ سرمايه هاي نظام و مواضع امام اصرار دارند و تخطي ازآن با اعلام طبيعت از ايشان منافات دارد.


ابراهيمي در باره نكات مهم مواضع رهبري در اين ديدار گفت : اولاً رهبري عزيز با اين ملاقات گرم و صميمي و زبان تجليل ، فرهنگ سازي كرده اند تا جامعه عادت كند كه خوش بدرقه هم باشد و ثانياً خيل نيروهاي عظيمي كه با اصولگرايي همراه و همدل بوده اند ، تحت تأثير جو رسانه هاي داخلي يا خارجي مستأصل نشده و به ادامه حضور خود در كرسي هاي خدمت مصمم باشند و ثالثاً معظم له جامعه را به انصاف و اعتدال رهنمون شدند و رابعاً دولت يازدهم را به استمرار مواضع اصولي و يا همان نقاط قوت اين دولت توجه داده اند و خلاصه اينكه نظام سلطه را از خيالات خام بيرون آورده و به آنها تفهيم كرده است كه در مواضع اصولي نظام هيچ تغييري ايجاد نشده است.

 وی در خصوص دستاوردهاي دولت احمدي نژاد اظهار داشت: جداي از تحركات گسترده عمراني و رفاهي، بزرگترين دستاوردهاي دولت هاي نهم و دهم ، تقويت فرهنگ عمومي، تربيت نسل جديدي از مديريت اجرايي ، بيدار سازي افكار عمومي نسبت به حقوق و تكاليف خود و حمايت از نهضت هاي اسلامي و استكبار ستيز بوده است كه انصافاً قطار نظام را به ريل مواضع امام و ارزشهاي انقلابي و اسلامي بازگرداند و يقيناً آثار و بركات مواضع اين دولت در دولت هاي بعدي لحاظ خواهد شد و از اين به بعد همه متصديان اجرايي و فرهنگي جامعه، متاثر از آن سخن خواهند گفت و عمل خواهند كرد.

معاون سياسي و امنيتي استاندار مازندران در پايان از رسانه ها خواست كه وضعيت امروز كشور و استان را با زمان آغاز به كار اين دولت مقايسه كنند تا در عمل به كنه ادبيات حمايت گرانه رهبري معظم بيشتر پي برده و از طرفي، خواسته يا ناخواسته ، خانه نشيني نسل انقلابي و ولايي را كه در اصل نسل دفاع مقدس و نسل سومي هستند كه با امانت داري درست به رسالتهاي الهي خود عمل كرده اند، رقم نزنند كه حضور اين نسل در صحنه ، ضامن حفظ ارزشهاي ماندگاري است كه امام راحل به ما ارزاني داشته و رهبري عزيز بر آنها تأكيد موكد دارند.(سایت استانداری مازندران)


 • مالامیری چالوسپاسخ به این دیدگاه 0 0
  شنبه 29 تير 1392-0:0

  باسلام وعرض قبولی طاعات وعبادات خدمت برادر صادقی

  خلاصه انتخابات هم تموم شد واونی برنده شد که ما میخواستیم واصولگرایان مغرور و خودخواه که فکر میکردند احمدی نژاد رو اونا رئیس جمهور کردند چنان شکستی خوردند که حالا حالاها توان بلند شدن رو ندارند آخه کسانی که بین سه نفر به توافق نرسیدند چطور میخوان 75میلیون ایرانی رو راضی نگه دارن

  خلاصه همه شاهد بودیم که تخریب احمدی نژاد یعنی شکست ونابودی وانشاله در رجعتی دوباره به دنیای سیاست در نزدیکترین زمان مجددا ایران را میسازیم

  برادر وبلاگ حامیان مهندس مشایی نمیدانیم توسط کدام نهاد وبه چه دلیلی بلاک شد اما خوشحالیم که حرصشان را سر وبلاگها وسایتها درآوردن وبهار همیشه زنده است  حامیان همیشگی دکتر ومهندس در مازندران

  • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

   افرين به ابراهيمي اگه اين حرفها را نمگفت بايد بهش شك ميكرديم.تاجاييكه يادم هست ايشان هيچ اباحي از طرح اين گونه بحثها نداشته شفاف وصريح مطالبش را بيان ميكنه.

   • اكبرزادهپاسخ به این دیدگاه 0 1
    چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

    معاون استاندار انساني مستقل ومنصف دربيان ديدگاههاست. ابراهيمي مثل برخي ازنمايندگان عضو حزب بادنيست .يك روز باقاليباف باشند وروز ديگرباروحاني.هادي نشان داد ولايي است.

    • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

     چرابي انصافي ميكنيد يعني اگه اقاي ابراهيمي درچارچوب بيانات رهبري حرف زد دارد از رهبري مايه ميگذارد چرا بعضيها چشم بصيرت ندارند اندكي انصاف .ابراهيمي واقعييتها را گفت

     • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

      افرين به ابراهيمي .نشان دادكه نان به نرخ روز خور نيست.ابراهيمي متناسب با مشي رهبري ازدولت دفاع كرددرهمه دولتها گراني وبيكاري بوده .منتقدين انصاف داشته باشند

      • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0       مطمئنا منظور حضرت اقا مدیر نالایق وبی سواد نبوده است

       • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

        آقای ابراهیمی شما باید هم از این دولت ضعیف حمایت کنی.همین شماها باعث این آشفته بازارید.

        • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

         رهبر معظم انقلاب گفتند كه دولت بايد آمار كارهايش را در اختيار مردم بگذارد

         آقاي معاون استاندار يك آمار درست ارائه كرديد?

         عملكرد تان... بس كنيد بهتر است در اين روزهاي باقي مانده حداقل تخلف كمتر كنيد ... و از سخنان ديگران سوء استفاده نكنيد

         • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

          رهبر معظم انقلاب مستقیم از رییس جمهور تعریف نکردند بلکه از دولت تعریف کردند.در دولتها قبلی موقع خداحافظی از شخص رییس جمهور تعریف می کردند نه لزوما" از مجموعه دولت.

          این لینک را ببینید:

          http://alef.ir/vdcewx8zwjh8o7i.b9bj.html?193022

          • برنجستانكيپاسخ به این دیدگاه 1 0
           چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

           جناب آقاي ابراهيمي پيشنهاد ميكنم حتما يه سر به سايت الف بزنيد و مقايسه اين سايت نسبت به فرمايشات مقام معظم رهبري در رابطه با سه دولت هاشمي خاتمي واحمدي نژاد را مطالعه بفرماييد خيلي چيز ها دستگيرتان ميشود

           • چهارشنبه 26 تير 1392-0:0

            جناب آقاي ابراهيمي ، رهبر معظم انقلاب با رويكرد سياسي و نظام مدارانه هميشه از دولتمردان تشكر مي كنند و اين دليل پوشش ضعفهاي آقاي احمدي نژاد توسط شما نمي شود . آقاي احمدي نژاد رشد اقتصادي كشور را به منفي رساند اين يعني فاجعه واقعا در تاريخ ثبت خواهد شد.

            • جانبازی از سوادکوهپاسخ به این دیدگاه 0 0
             سه شنبه 25 تير 1392-0:0

             درسته بخدا و به جده سادات که ولی امر مسلمین هرگز از نگاه مبارکشون کوچکترین خدمت دور نمیشه... جانم به فدای رهبر ملت ایران و امت شما خسته هست و شمارا قسم به خون برادرم و برادرهایم گوشه چشمی هم به ما بفرمائید : اله اکبر خامنه ای رهبر

             • سه شنبه 25 تير 1392-0:0

              آقای محترم اینقدر سوء استفاده از فرمایش مقام معظم رهبری نکن؟!! این بزرگوار من باب تشکر از پایان دوره خدمت دولت با وجود اینهمه مشکلاتی که ناشی از ناکارامدی این دولت داشت ولی همون حداقل ها رو مورد تقدیر قرار داد دیگه جنابعالی فرمایش معظم له رو تفسیر به نفع خودت و مجموعه ای که مردم رو به ستوه در آوردید نکن.جای خوش نشستی و اصلا نمی دونی ملت از گرانی و ظلم شما ها چی میکشند

              • مهدوی زادهپاسخ به این دیدگاه 1 0
               سه شنبه 25 تير 1392-0:0

               درود بر رهبر بیدار انقلاب.سلام بر خدمتگذارن صدیق و فهیم ومردمی

               • محمد باقرزادگانپاسخ به این دیدگاه 2 1
                سه شنبه 25 تير 1392-0:0

                ... آنچه مقام معظم رهبری فرمودند به خاظر این است که به همه دولت ها این لطف و حسن نظر راداشتند . اما واقعا شما خودتان چیزی نمیخرید گرانی و کمبود را حس نمیکنید از شیرخشک تا پوشک بچه از قرص بیماران خاص تا حتی وسایل اولیه زندگی ....


                ©2013 APG.ir