تعداد بازدید: 3133

توصیه به دیگران 3

چهارشنبه 13 آذر 1392-16:59

برخی مسئولان علیه من گزارش های دروغ داده اند-رسولی

امام جمعه میاندورود گفت: امور دینی در ادارات ما کمرنگ شده است/فرهنگ آیین نامه ای و دستوری، فرهنگ نیست/برخی مانکن ها بسیار تحریک آمیز است/اگر همه مسئولان از خبرنگاران حمایت کنند، کار ما رونق می گیرد/غوغایی علیه ما در برخی از سایت ها به پا شده است/به بنده اتهام زده اند که شما در گذشته از رهبری حمایت نکرده اید؟


مازندنومه، محمد اسماعیل بخشی سورکی: حجت الاسلام سید مجتبی رسولی جویباری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندرود با بیان اینکه مشکل امروز خیلی از ما این است که به وظیفه دینی خود عمل نمی کنیم، ابراز داشت:یک مسئولیت سنگین ما وظیفه دینی است و هر یک از ما در جایی که هستیم مدیر اداره اسلامی می باشیم.

 امام جمعه میاندورود گفت:وظیفه مسلمانی ما حکم می کند که در زیر سایه تعالیم دینی به امور مختلف بپردازیم اما متاسفانه باید گفت که امروز امور دینی در ادارات ما کمرنگ شده است.

 خطیب جمعه سورک تاکید کرد: اولین مولفه برای اجرا در نظر گرفتن مسایل دینی است و مدیریت ما باید مدیریت اسلامی باشد. 

 رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان میاندرود به مراسم برگزار شده در دهه ولایت اشاره کرد و گفت: نسبت به سال قبل جشن ها و مراسم بهتر بود، اما هنوز در شان این دهه نتوانستیم کار کنیم چرا که برای عاشورایی کردن غدیر کار بسیاری داریم.

وی در ادامه به تجمع سادات سورکی در مسجد جامع اشاره کرد و گفت:13 خانواده از این امر استقبال کردند و حتی خود سادات پیشنهاد دادند که در سال بعد به صرف نهار از مردم پذیرایی کنند.

*فرهنگ آیین نامه ای و دستوری، فرهنگ نیست

 حجت الاسلام رسولی با بیان اینکه فرهنگ باید از دل مردم بجوشد اظهار داشت:فرهنگ آیین نامه ای و دستوری، فرهنگ نیست.

 وی در ادامه به بحث گروه هایی که برای ماشین های سرمایه ای ثبت نام و ماهانه قرعه کشی می کنند اشاره کرد و گفت:همانگونه که قبلا گفتم در این امر شبهه شرعی وجود دارد.

 امام جمعه میاندورود ادامه داد:متاسفانه برخی آقایان مغازه باز کرده اند و رسما به تبلیغات می پردازند که مسئولان باید به این امر رسیدگی کنند.

 وی گفت:روحانیون هم کارگروهی تشکیل دهند ،کار تحقیقاتی انجام داده و نظر علما و مراجع را بخواهند و سپس نتیجه را به مردم اطلاع رسانی کنند.

*برخی مانکن ها بسیار تحریک آمیز است

 خطیب جمعه سورک همچنین پیشنهاد کرد تا کارگروهی برای ازدواج و طلاق تشکیل شود و امار دقیقی از میزان ازدواج و طلاق و علت آن به دست آید تا با ریشه یابی عمیق در خصوص راه کارهای کاهش طلاق در جامعه اقدام شود.

حجت الاسلام رسولی به وضع اسف بار برخی مانکن های سطح شهر اشاره کرد و گفت:متاسفانه باید عرض شود که برخی از این مانکن ها بسیار تحریک آمیز و متاسفانه تعدادشان هم در حال افزایش است.

*غوغایی علیه ما در برخی از سایت ها به پا شده است

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی حواشی اتفاق افتاده در مراسم یادواره شهدای شهرستان اشاره کرد و گفت:بنده تشکر ویژه از خبرنگاران دارم و یکی از مولفه های پیشرفت هر جامعه ای هم خبرنگاران هستند.

 وی با بیان اینکه اگر همه ما و مسئولان از خبرنگاران حمایت کنیم کار ما رونق می گیرد، افزود:اما متاسفانه در این قضیه برخی رسانه ها روی برخی مسایلی که کذب محض است در حال کار کردن هستند و قبلا هم کار کرده اند.

 وی گفت:ده، بیست روزی است غوغایی علیه ما در برخی از سایت ها به پا شده است.

 امام جمعه میاندورود ادامه داد:متاسفانه برخی از حرف ها و گزارش های دروغ از مسئولان ما صادر شده است که بنده حاضرم دست روی قرآن بگذارم که کذب محض است.

 وی با دروغ خواندن برخی اکاذیب که مسئولان سابق شهرستان آن را منتشر کرده اند، افزود: تمام سخنرانی های بنده هم به صورت ضبط دیجیتال، هم به صورت نوار کاست و هم نوار تصویری و آنالوگ ضبط شده است.

حجت الاسلام رسولی اظهار داشت:به بنده اتهام زده اند که شما در گذشته از رهبری حمایت نکرده اید؟ اما بنده عرض می کنم در دوره اصولگراها بیش از 20 خطبه سنگین در خصوص حمایت از رهبری داشته ام.

 وی با بیان اینکه یکی از سخنان بنده با تیتر "نفی ولایت فقیه در حد شرک به خداست" در بسیاری از سایت های کشور کار شده است، افزود:بنده برای این سخنان دشنام های بسیاری هم شنیده ام.

 امام جمعه میاندرود تصریح کرد:حرف های بسیاری دارم اما قطعا بچه سر چهار راه این اکاذیب را در سطح امنیتی استانی و کشوری منتشر نکرده است بلکه یکی از مسئولان سابق این شهرستان آن را مخابره کرده است.

 وی گفت:خبری در سایتی ساعت 3 شب کار می شود اما پس از اعتراض بنده می گویند که ما آن را برداشته ایم اما چه فایده ای دارد؟خبر دروغ شما را بیش از هزاران نفر خوانده اند.

حجت الاسلام رسولی گفت:متاسفانه سایتی که در شهرستان ظاهرا طرفدار هم دارد به پایگاه نشر اکاذیب بدل شده است.

وی تاکید کرد: قلم مقدس است و خبرنگار هم به دلیل قلمی که خداوند به آن قسم یاد کرده است و به علت شغل مقدسی که دارد قابل احترام است اما برخی حرف ها، دروغ است.

 امام جمعه میاندرود با بیان اینکه در همین خطبه اخیر بنده در خصوص ویژگی های نمایندگان مجلس گفته ام که نمایندگان حقایق را فدای سلایق نکنند و مصالح نظام را مهمتر از منافع احزاب و گروه ها بدانند اما آقایان نوشته اند که نمایندگان علایق و سلایق را فدای نظام نکنند.

 وی تاکید کرد:تفاوت بین این دو جمله بسیار زیاد است.

 امام جمعه میاندرود تصریح کرد:دوستان ما در پایگاه اطلاع رسانی نمازجمعه میاندرود هیچ گاه بدون مشورت بنده خبری را کار نمی کنند و بنده بر بسیاری از کارهای آنها نظارت دارم و سالم کار می کنند اما در برخی از سایت ها این امانتداری حفظ نمی شود.


 • میاندرودیپاسخ به این دیدگاه 4 2
  جمعه 15 آذر 1392-0:0

  دنیا....دنیا...دنیا...حاج آقای رسولی اولا اگر شما در دفاع ازولایت فقیه خطبه نخوانید جای تعجب دارد شما نماینده ولی فقیه در شهر هستید و فلسفه حضور شما همین است...دوما اینکه اخیرا علیه شما به هر دلیلی موضع گیری میشود دلیلی دارد و حساستی است از سوی مردم انقلابی میاندرود وگرنه هیچ کس با شما خصومت شخصی ندارد مردم بیکار هم نیستند که درگیر حاشیه ها شوند و اینکه فرار به جلو میکنید و آن را گردن فلان مسئول میندازید از آن حرف هاست....

  توصیه میکنیم به همان فایل های صوتی خودتان رجوع کنید و خطبه های دوران دولت قبلی را با خطبه های الان خود مقایسه کنید تا ببینیم انصاف را رعایت کردید یانه....

  شما یکی از مدیران رده چندم دولت قبلی اشتباهی میکرد دولت را به باد انتقاد میگرفتید اما به این دولت نازک تر از گل نمیگویید(آیت الله و...)

  چطور شده است جوانان مذهبی شهر به نماز جمعه نکا و ساری میروند؟

  چطور شده است حضور مردم در خطبه های شما کم شده است و این امر به یکی از دغدغه های شما مبدل گشت؟

  جنس خطبه های شما ، حمایت یا عدم حمایت شما از برخی اشخاص نظام باه هیچ یک از ائمه جمعه استان و کشور شباهت ندارد؟

  یکی از آفت های انسانها این است که دچار غرور میشوند...از این امر شیطانی به خدا پناه میبریم...

  • سورکی اصیلپاسخ به این دیدگاه 4 0
   پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

   حمایت الکی از برخی مدیران شهری نکند ما قبولش دازیم.یادم نمیرود وقتی درتریبون نمازجمعه ازشورای شهر گلایه وضع شهرنمودی سریعاً خودشان را به جنابعالی رساندند وپیگیر امورات بودند. حال همان نطق مردم پسند بنما

   • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

    امام جمعه مهربان ومشفق مردم هست. شیخ بخشی هم ازمومنین و مخلصین شهرمیباشد. بقیه مدیران واطرافیان رو نمیشناسم

    • آقای رسولی گرامیپاسخ به این دیدگاه 3 1
     پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

     من شما را شجاع یافتم با اینکه اهل میاندرود نیستم خطبه هایتان را خواندم . شما در حمایت از آیت الله رفسنجانی آنقدر پر رنگ وارد می شوید که گویا ولی فقیه آن عالیجناب هست . در مورد مسائل فرهنگی عینیت نگر نیستید و خیلی آرمانگرا تشریف دارید در جایی مثل سورک که بسیاری از مواد مخدر و حتی مشروبات را نصبت به این شهر می دهند حضور نیروی انتظامی را بخواهید و انجمن های اسلامی و کانون های فرهنگی را حمایت کنید . التماس دعا

     • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

      با سلام

      آبروی مومن نزد خداوند از حرمت خانه خداوند بالاتر است.

      در این یادواره ما شاهد بودیم که هر انچه علیه امام جمعه شهرستان گفته اند دروغی بیش نیست.

      حاج اقای رسولی از زمانی که به سورک آمده ،سورک رو باید به دید یک شهر مذهبی دید.انشالله با حضور ایشان شهرستان میاندرود به به به جایگاه ویژه اش می رسد.

      • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

       شما حاج آقا, زمانی که بسیاری از مدعیان از نام جنگ و جهاد هراسان بودند و فراری, در کنار سرداران شهیدی چون نوبخت و بلباسی و نژاد اکبر و بصیر..... مجاهدت کردید. هورالعظیم, فاوو, شلمچه, حلبچه..... شاهد ماجراهای دلاوری جناب عالی و امثال شما است. امروز بله حق دارند انگ مالی کنند!. شما فاضلی هستید که در کلاس درس آیات عظامی چون جوادی آملی, مشکینی و صالحی مازندرانی , مکارم شیرازی و .... درس وفاداری به ولایت را آموختید. بله که امروز کوتوله ها دلاوری و حق گویی امثال ترا نپسندند و با انگ زنی جایی برای خود دست و پا کنند. نان به نرخ روز خورهایی که به جد شما ( علی)"ع" هم رحم نکردند شما که جای خود دارید. بعضی ها به خاطر ضعف علمی و بغض ناشی از حقارت های بی شمار و ... قربتأ الی الله بر پیکرتان شمشیر می زنند و راضی هم هستند!!. باید در رضای حقیقی حق غوطه ور شوید و خدا نیز بهترین تکیه گاه است. راه روشن دل تنگی بسیاری دارد و لطماتی که آدمی را سخت آزرده می سازد؛ ولی صبور باشید. ما و شما با ولایت علی زنده ایم و همه جور دشواری ها را به جان خریده و هم می خریم. بدا به حال.....

       • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

        این کسایی که دارن به نشر اکاذیب و دست به تخریب این شخصیت ولایی می زنند چیزی جز کینه، آن هم از نوع شتری اش نسبت به حاج آقا ندارن.

        چرا این افراد که دم از دیانت می زنند دست به تخریب می زنند که هیچ سندی ندارند جز حرف یه سری بچه هایی که تازه به دوران رسیدن و چیزی جز نوک بینی خود را نمی بینند.

        انَّ اللَّهَ لا یَهْدِى مَنْ هُوَ کاذِبٌ کَفَّارٌ. (زمر- 3)

        خداوند آن کس را که دروغگو و کفران کننده است هرگز هدایت نمى‏کند.

        • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

         برخی مانکن ها بسیار تحریک آمیز است!

         با درود بر حجت الاسلام سید مجتبی رسولی جویباری! حجت الاسلام سید مجتبی عزیز مگر چشمان شما با چشمان ما تفاوت دارد؟ چرا این مانکن های پوشیده و با حجاب مغز مردم مازندران عزیزمان را تحریک نمی کند؟حجت الاسلام سید مجتبی عزیز اگر شما در اروپا و روسیه و چین و اندنوزی و مالزی و برزیل و ترکیه می بودید٬ که ایران با این کشورها معاملات میلیاری دارد و سفیران ما در چنین کشورهای زندگی می کنند چه می گفتید!!!

         • پنجشنبه 14 آذر 1392-0:0

          بترس ازانهایی که ... دور بر شما میچرخند اقای رسولی

          • چهارشنبه 13 آذر 1392-0:0

           حاجی، حقیقت رو بگو، مردم رو آگاه کن و بدان که...

           • شهروند میاندرودیپاسخ به این دیدگاه 13 1
            چهارشنبه 13 آذر 1392-0:0

            حاج آقا چه جوری بعضیها خودشون رو پیرو شیعه جعفری میدونن؟ مگه میشه آرزوی ظهور داشت که از سپاهیان امام زمان بود اما تهمت ناروا به مومن زد آخه؟

            • نیما کشاورزپاسخ به این دیدگاه 11 0
             چهارشنبه 13 آذر 1392-0:0

             در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

             سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور

             • چهارشنبه 13 آذر 1392-0:0

              چرا امام جمعه شهرهای دیگه چیزی نمیگن؟این بخشی هم دکه ای باز کرده........صادقی جان تو تا میتونی سانسور کن.باشه؟

              • يکشنبه 28 دی 1393-13:14

               حاج اقا این ادمای انگشت شمار از قوم لوت هستند شما با یاد خدا و حمایت فداییانی مثل ما اینارو منزوی و خانه نشین خواهیم کرد اینها حزب باد هستند جانم فدای رهبر


              ©2013 APG.ir