تعداد بازدید: 2822

توصیه به دیگران 14

دوشنبه 27 مرداد 1393-15:33

مخالفان استاندار چه كساني هستند؟

رييس ستاد جوانان سابق دكتر روحاني در آمل: چند ورشكست انتخاباتي دور خود جمع شده اند و به زعم خود در پي تغيير استاندار هستند!


مازندنومه، سرویس سیاسی: در نشستی كه نزديك به 100 نفر از جوانان حامي دولت و اعضای ستادي سابق دكتر روحاني در آمل حضور داشتند، تعدادي از حاضران در جلسه به ارائه نظرات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

در این نشست عرفان عليزاده -رييس ستاد جوانان سابق دكتر روحاني در آمل- با بيان اين مطلب كه امروز دولت بيش ازهر زماني  نياز به حمايت و همراهي مردم دارد، افزود، جايگاه رسانه و خبرنگاران جايگاهي رفيع و بلند است اما متاسفانه عده  اي با استفاده از اين ابزار در پي تامين منافع شان هستند و از هيچ قانون اخلاقي و انساني تبعيت نمي كنند،  زيرا منافع باندي و جريانيشان ارجح بر منافع ملي و مردم است.

وي در ادامه با اشاره به بمباران تبليغاتي و رسانه اي عليه دولت گفت: در چنين شرايط خطيري كه بي اخلاقي برخي از رسانه ها عليه دولت به اوج خود رسيده است، عده اي در مازندران نيز از اين قاعده مستثني نبوده و از قافله تخريب دولت عقب نمانده اند و هر روز با تيترهاي كذايي و عوام فريبانه اقدام به دروغ پردازي عليه استاندار مازندران مي كنند.

این فعال سیاسی با اشاره به این که  از روزي كه فلاح بر سرير استانداري مازندران تكيه زد تاكنون اين عده با بيان توهمات شان مبني بر تغيير زود هنگام ربيع فلاح از سويي اقدام به تضعيف دولت نموده و از سويي ديگر قصاص قبل از جنايت كرده و فلاح را بي كفايت جلوه مي دهند، تصریح کرد:  اگر به ديده انصاف و اخلاق مدارانه و با نگاهي كه آبشخور سياسي داشته و شرايط موجود را به درستي درك مي كند، به عملكرد استاندار مازندران نگاهي بيندازيم، ريشه اين تخريب ها را مي توان در غرض و مرض طراحان آن يافت.

وی با بیان این که صد البته اين مسئله نافي نگاهي نقادانه نسبت به عملكرد ايشان نيست همانگونه كه شايد ما نيز انتقاداتي داشته باشيم، تاکید کرد: در مجموع با شرايط موجود عملكرد استاندار بسيار خوب است.

عليزاده در ادامه تصريح كرد: امروز مخالفان استاندار چه كساني هستند؟ هماناني كه يك روز طرح عبور از خاتمي را مطرح كردند و هماناني كه امروز فرجي دانا را در مظان اتهام و استيضاح قرار دادند، همينان براي تخريب دولتي كه مقام معظم رهبري به صراحت از ايشان حمايت كرده و راي اكثريت ملت بزرگ و شريف ايران را در پشت خود دارد، از هيچ كوششي دريغ نمي كنند و با بي كفايت جلوه دادن استاندار مازندران در واقع دولت و رييس جمهور را نشانه گرفته اند.

رييس ستاد جوانان سابق دكتر روحاني در آمل همچنين با بيان اين نكته كه آيا مي شود كه بنده پس از اخد مدرك در رشته علوم سياسي ، تيغ جراحي در دست خود گرفته و عمل قلب انجام دهم يا مي شود اقدام به تفسير و تعبير قران كنم، افزود: ورود به هر بحث لازم و ملزومي دارد، قطع به يقين ورود به مبحث سياست نيز علم و آگاهي خاص خود را مي طلبد.

وي با اشاره به این که چگونه مي شود کسانی بدون هيچ آگاهي و علمي، خود را قيم راي دهندگان به روحاني بدانند و چنان امر براي شان مشتبه شود كه اقدام به برگزاي جلسه عليه استاندار كنند، تصریح کرد: چند ورشكست انتخاباتي دور خود جمع شده اند و به زعم خود در پي تغيير استاندار هستند!
 
علیزاده ادامه داد: در اين ميان چند رسانه کم مشتری كه برخي از اينان خود ورشكستگان سياسي و انتخاباتي هستند، از حربه تهمت و نشر اكاذيب به شديدترين شكل ممكن استفاده مي كنند و با تيترهايي كذايي از اين اقدام مضحك حمايت مي كنند.

وی  در ادامه با اشاره به موضوع انتشار نامه اي مبني برمخالفت ستاد دكتر روحاني در آمل با استاندار مازندران اعلام كرد: عده اي كه سردار روز شنبه پس از انتخابات شدند و خود را قيم راي دهندگان به روحاني مي دانند، پس از آنكه به منافع و مطامع خود نرسيدند، اقدام به مخالفت عليه استاندار کرده و نامه اي را عليه ايشان به نام ستاد دكتر روحاني تنظيم كرده اند كه همين جا به صراحت اعلام مي كنيم اكثريت اعضاي اصلي و مسولان ستاد دكتر روحاني همچون رييس ستاد مركزي سابق، رييس ستاد بانوان سابق و رييس ستاد جوانان سابق به همراه اكثريت اعضاي خود با تمام توان از نماينده عالي دولت در مازندران حمايت كرده وتضعيف و مخالفت با ايشان را تضعيف ومخالفت با دولت و رييس جمهور مي دانند.

علیزاده با بیان این که البته نقد و منتقدان، جايگاه رفيع خود را دارند و حتي مخالفت با منطق و استدلال از عملكرد ربيع فلاح پذيرفتني ست، گفت: متاسفانه عده اي بدون هيچ استدلال و منطقي و بدون ارائه هيچ آماري تنها سخن از تغيير و تحول استاندار به ميان مي آورند كه حاكي از بي علمي و عدم آگاهي اين عده نسبت به شرايط حاكم در كشور و استان است.

وي با اشاره به این که هزينه اي كه توسط نظام مقدس جمهوري اسلامي براي تك تك ما جوانان پرداخت شد تا به اين نقطه از فعاليت سياسي برسيم، هزينه اندكي نبوده و نيست، استدلال کرد:  بر ما واجب است تا با اطاعت از فرامين مقام معظم رهبري و در جهت حمايت از دولت، با تمام توان گام برداشته تا شاهد پيشرفت ،توسعه و آباداني نظامي باشيم كه هزاران شهيد رشيد خون شان را براي آبياريش دادند.

علیزاده تصریح کرد: فراموش نكنيم كه هر كجا و در هر زمان از فرامين رهبري عظيم الشان انقلاب فاصله گرفتيم -چه تندتر و چه كندتر از اوامرشان حركت كرديم- هم خود و هم كشور را دچار بحران نموديم.


 • يکشنبه 9 شهريور 1393-19:23

  رئیس سابق ستاد جوانان ، نه رئیس ستاد جوانان سابق ، رئیس سابق ستاد مرکزی نه رئیس ستاد مرکزی سابق، چقدر بی سوادین!!!!!!!!

  • سلام ایران و ایرانی پاسخ به این دیدگاه 0 2
   سه شنبه 28 مرداد 1393-13:34

   مسئولین محترم استانی فرصتی در اختیار شما قرارگرفته است ، بهترآنست که در اندیشه اصلاحات و تدوین استراتژدی برای مملکت مان ایران ، خصوصا مازنداران عزیز باشید .
   از همه منتقدان(هم استانی عزیز) استدعا میشود در جهت بهبود وضعیت استان با ارائه راه کارهای منطقی و اصولی با مسئولین امر ( در جهت ارائه پیشنهاد و مشاوره های تخصصی و مردمی ) همکاری نمایند . درصورت مشاهده کم کاری ها ، ناهماهنگی ها ، موضوع را در جهت آگاهی هرچه بیشتر مردم شرافتمند مازندران اطلاع دهید .
   امیدواریم برای مازندارنی آباد از روش نقد و بررسی نقادانه بجای هر گونه روش دیگر استفاده گردد .
   ارادتمندتان

   • سه شنبه 28 مرداد 1393-7:25

    مخالف استاندار عملكردشه ...تغييرات بي برنامه واتوبوسي شه عدم كاركردشه بالكل خودشه

    • یکی جوانان اصلاحاتپاسخ به این دیدگاه 16 5
     دوشنبه 27 مرداد 1393-22:32

     عرفان علی زاده اعلام کرده اند با100نفرجوان املی در چندروز اخیرجلسه داشتند همه جوانان در حمایت کردن خواهشمنداست اسامی مکان وزمان را اعلام یا اکرعکسی دارید وصورت جلسه ان را به سایت ارسال کنید دوم اقای جاویدانی ازنیروی اصلی ستاد دکتر روحانی درامل بودن ..این زرنکی جاویدان بود که اینهارا به ستاد روحانی اورده خود دکتر ربیع فلاح در چند سخنرانی از جاویدان تجلیل کرد که سخنرانی ان نزدما موجود است .بعداز انتخابات1392 این حرکت اقای عرفان کاربدی بوده حتی اقای جاویدان ان روز اول درکنار ستاد عرفان رابه دکترفلاح معرفی کرد .حالا تا این تاریخ ادم خوب همه کاره وقتی انتقادی مطرح کرده شده ادم بده همه ما حامی دولت اطاعت رهبری را درکوشت یوست خون ماست با این حربه ما را نمی توانید ازمیدان بدر کنید

     • مهرداد رحمانيپاسخ به این دیدگاه 6 17
      دوشنبه 27 مرداد 1393-19:4

      ظاهرا" اينطور معلوم هست عده اي قليل ستاد دكتر روحاني انتظار داشتند استاندار مازندران همه مسئولين استان را درو مي كرد و بعضي از افراد ستاد را دريك بسته جديد مسئولين ادارت همراه با تزتين و دسته گل مخصوص ستادي تحويل استان مي داد ..آنوقت استان پر گل و گياه مي شد و كلي توريسم مي آمد و اشتغال ايجاد مي شد .واقعا" چرا بعضي بايد تنگ نظر باشند و فكر مي كنند بايد بجاي وزير كشور تصميم بگيرند؟؟؟

      • دوشنبه 27 مرداد 1393-18:25

       ...
       الان یعنی فعالین ستادی آمل
       دکتر ملکیان
       دکتر نورانی
       مرتضی ولایی
       اکبر ولایی
       دکتر غلامی
       اینها همه هیچی هستن جنابعالی پرچم دار حامیان دولت هستی؟
       این جلسه 100 نفره کجا برگزار شد؟
       یه عکس منتشر کن
       فقط یک عکس
       تو ده نفر آدم دور و بر خودت نداری..
       اعتراض به عملکرد استاندار مازندران تو همه جای استان نمایان شده

       ستاد بهشهر ؛ نور ؛ آمل ؛ ساری و خیلی جاهای دیکه... به زودی جوانان اصلاح طلب استان مازندران هم اعلام موضع میکنند...
       تو دقیقا این وسط چیکاره ای؟

       • چهارشنبه 29 مرداد 1393-22:41

        علی عزیز
        کاملا با جنابعالی موافقم.
        برخی به ظاهر دوست
        متوهم سیاسی اند

       • دوشنبه 27 مرداد 1393-18:15

        ... والله تالله بالله مردم نه به اصولگرایی رای دادند نه به صلاح طلب مردم به اعتدال و حل شدن مشکل 100روزه شان را دادند خواهشا بیش از این مردم را نا امید نکنید.با تشکر از اقای صادقی عزیز

        • همه اصناف محترمند !پاسخ به این دیدگاه 24 5
         دوشنبه 27 مرداد 1393-16:50

         این ضعف فرهنگی ما است !
         ... ضمن معذرت از نویسنده مطلب و رعایت ادب نسبت به ایشان ، آرزو می کنم روزی همه ما ،دامن از این طرز اظهارات پاک کنیم .

         • فعال ستاد دکتر روحانی در مازندرانپاسخ به این دیدگاه 7 23
          دوشنبه 27 مرداد 1393-16:46

          از نویسنده محترم و مازندنومه متشکریم. واقعا یک عده سهم خواه بی سواد شدن گروه فشار علیه دولت تدبیر و امید و اسم خودشونو هم گذاشتند روحانی طلب. شما رو چه به این حرفها. ستاد های دکتر روحانی اسنتان حامی ربیع فلاح هستند با قدرت.

          • محمد جوادپاسخ به این دیدگاه 14 0
           چهارشنبه 29 مرداد 1393-9:2

           با سلام -تقدیر و تشکر از این سایت -مشکلی که در ستاد روحانی وجود دارد بحث خودی و غیر خودی هستش خطاب به نویسنده آقای عرفان علی زاده خود در موقع انتخابات طرفدار آقای قالیباف بود اگر نیاز است است مقالات ایشان را خدمت ایشان ارسال نمایم حال در ستاد آقای روحانی ایشان چه می کنند ؟؟...


          ©2013 APG.ir