تعداد بازدید: 3768

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 12 شهريور 1393-9:7

پیگیری های دامادی و قادری در تهران نتیجه داد

خبرهای خوش برای جاده گهرباران/ 2 میلیارد تومان اختصاص یافت

سازمان بنادر و دریانوردی در فاز اول و امسال 2 میلیارد تومان از منابع اعتباری جهت تعریض جاده گهرباران هزینه و وزارت راه نیز قیر لازم برای آسفالت مسیرهای تعریضی را تامین می کند+عکس


مازندنومه؛ سرویس سیاسی، محمداسماعیل بخشی سورکی: عصر دیروز با حضور محمد دامادی-نماینده مردم ساری و میاندورود- و ارسطو قادری –فرماندار میاندورود- جلسه ای در دفتر کار سعیدنژاد-معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور- در خصوص جاده گهرباران برگزار شد.

در این جلسه که فیلی- مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی وزارت راه و شهرسازی- و محمودی –مدیرکل برنامه و بودجه سازمان بنادر و دریانوردی- حضور داشتند ، بحث های طولانی مدت در خصوص چگونگی تعریض و تردد کانتینرهای بندر امیرآباد از مسیر گهرباران مطرح شد.

محمد دامادی- نماینده مردم ساری و میاندورود-در این جلسه با بیان اینکه بنده پدرم را به دلیل غیرفنی بودن راه در جاده از دست دادم، در حالی که بارها در مجلس فریاد غیراصولی بودن جاده های کشور را زده بود، اظهار داشت: بنده بر عهدم با مردم ایستاده ام.

وی ادامه داد: جاده گهرباران یک مسیر روستایی است که به دلیل تردد کامیون های شما، کشاورزان منطقه دچار آسیب شده اند و بیش از 190 نفر در این مسیر کشته شده اند.

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: این مسیر در حدود 28 کیلومتر است که باید حتما تعریض شود در غیر این صورت هر روز شاهد کشتار مردم منطقه در این جاده خواهیم بود.

ارسطو قادری -فرماندار میاندورود- نیز در این جلسه با تبیین شرایط جاده گهرباران ابراز داشت: بنده به عنوان فرماندار شهرستان دچار استرس هستم که امنیت مردم منطقه در حال تهدید است.

وی با بیان اینکه به دلیل کوتاه تر بودن این مسیر نسبت به مسیرهای دیگر اکثر تردد ها از این جاده انجام می پذیرد، افزود: اعتبارات حوزه شهرستانی و استانی ما بسیار محدود است در حالی که این جاده خدمات ملی ارائه می دهد و لازم است تا از منابع ملی برای آن هزینه شود.

محمد سعیدپور-معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور – هم با بیان اینکه ما جاده در دست احداث داریم که بخش عمده آن از مسیر رستمکلا و سه راه زاغ مرز در حال انجام است، افزود: بیش از 12 میلیارد تومان اعتبار برای احداث آن جاده مد نظر است که امسال بخش عمده ای از زیر سازی و خشک کردن مسیر باتلاقی آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه کامیون های بنادر از همه راه های کشور عبور می کنند افزود: در این مسیر ما ترافیک عبوری را کنترل و از مسیرهای متعدد تقسیم کرده ایم که مشکلی ایجاد نشود.

در پایان این جلسه پس از بحث و بررسی های طولانی، مقرر شد سازمان بنادر و دریانوردی در فاز اول و امسال دو میلیارد تومان از منابع اعتباری جهت تعریض این جاده هزینه و فیلی –مدیرکل نگهداری راه و ابنیه فنی وزرات راه- هم متعهد شد که این وزارتخانه قیر لازم برای آسفالت مسیرهای تعریضی را تامین کند.

گفتنی است جاده گهرباران در میاندورود که به جاده مرگ شهرت یافته، همواره حادثه ساز بوده و تاکنون خانواده های زیادی در اثر تصادف در این محور جان خود را از دست داده اند.

تردد فراوان کامیون‌های فراشهرستانی از این مسیر، در کنار باریک بودن جاده تنها در خردادماه امسال، موجب مرگ 6 هموطن شد.
 • چهارشنبه 12 شهريور 1393-16:20

  غیر از بابام بابام چیز دیگه ای نداره بگه این دامادی

  • چهارشنبه 12 شهريور 1393-15:28

   منم دیشب از پدرم قول خرید شاسی بلند گرفتم!!!!!!

   • خبرنگار پاسخ به این دیدگاه 10 4
    چهارشنبه 12 شهريور 1393-13:30

    مرحبا به آقای دامادی اما این پیگیری اقای قادری فرماندار میاندوروده که ندیده گرفته میشه مرحبا به آقای قادری ایشون باید فرناندار ساری بشن

    • چهارشنبه 12 شهريور 1393-12:24

     محمد دامادي شعارها و اصول اصلی انقلاب را در عمل احیا کرد و به همه نشان داد که اگر می خواهند زمینه ساز رسیدن انقلاب به اهداف باشند باید اصول و شعارهای انقلاب را با افتخار مطرح کنند و آن را سرلوحه ی اعمالشان قرار دهند.به همه نشان داد که شعارها و خمراه ان عمل باعث می شوند که سرعت رشد و پیشرفت کشور چندین برابر شودوباعث می شود که با قدرت بیشتری عمل کنیم.دامادي همچنین با برخی انحصارطلبان داخلی نیز مقابله کرد.ظاهرا نظر اکثریت کاندیدها این است که ما عملگرا هستیم و شعارها فایده ای ندارد اما تجربه ی به ما ثابت کرده است كه شعار دادن صرف خوب نیست اما بهترین حالت این است که شعارها مطرح شود و با قدرت هرچه بیشتر به سمت عملیاتی کردن شعارها پیش برویم .در هر صورت درود بر دامادي خستگي ناپذير

     • چهارشنبه 12 شهريور 1393-12:7

      سلام
      مهندس بارهها همین کار را انجام دادند
      قبلا هم 3 میلیارد تومان اوردند برای گهرباران رسانه ایی نشده بود...
      جاده ساری کیاسر کارش شروع شده از اسبورد تا نزدیک سه کوه تپه با پیمانکار جدید که نتیجه تلاش شبانه روزی مهندس دامادی بوده است
      برای کمربندی شمالی
      اسفالت تاکام تا دودانگه...
      پیگیری کارخانه غنچه ساری
      پیگیری فازههای بعدی صنایع چوب وکاغذ
      نطقهای اتشین وکوبنده در مجلس همین چند روز قبل در نطق پیش از دستور...
      سفر به اکثر روستاهها وپیگیری مشکلات مردم
      شبانه روز تلاش می کنند خسته نباشی جوان ساعی وپرتلاش
      پیگیری های مجدانه ایشان هم شایسته تقدیر هست
      متشکرم

      • سوادکوهی مقيم کرج پاسخ به این دیدگاه 7 0
       چهارشنبه 12 شهريور 1393-11:33

       اقای دامای -پاتو از روی کاپوت بردار خط انداختی !!!!شوخی بود-
       يکم برای نمايندگان سوادکوه مشاوره بذاريد شايد موفق بشوند.

       • پنجشنبه 13 شهريور 1393-11:17

        راست میگی نماینده های سوادکوه هم یادبگیرند.

        • چهارشنبه 12 شهريور 1393-13:43

         سوادکوه محروم همه دوران سوادکوهی ها را به مجلس رساند ولی هیچ عایدش نشد

        • چهارشنبه 12 شهريور 1393-10:54

         اینم تحقق یکی دیگه از شعارهای مهندس دامادی من به وجود چنین نماینده ای افتخار میکنم

         • چهارشنبه 12 شهريور 1393-10:53

          بايد به نماينده شهرم بگم ته خنا بدون
          شما وعبوري اگر باهم باشين چه ميشود عبوري پنجاه ميلياردتومان براي ساري آورده شما هم نفوذ داري ميتوني براي ساري كاركني چرا اطرافيانتون بادمجون دورقابچين را خودتون جدانميكنين كه باعث ميشن همدل وهمصدانباشين

          • چهارشنبه 12 شهريور 1393-12:5

           عامل تفرقه تو شهر ... مگه سایت ... وابسته به ...نیست که علیه مهندس مطلب میزنه
           مگه ... با ورودش به شورا به عملکرد درخشان شورای سوم حمله نکرد
           هر دروغی که بهت میگن باور نکن علی آقا بودجه ها رو آدمای دیگه واسه شهر میارن پزشو عبوری میده

          • چهارشنبه 12 شهريور 1393-10:9

           احسنت به دامادي جوان
           از اول هم بايد به اين شكل عمل ميكردي برادرعزيزمردم ساري چطور قدردان پدر ت هستند بخاطر انجام كار كار كار

           • چهارشنبه 12 شهريور 1393-12:7

            این ی قدم کوچیک از هزاران قدم بزرگی بود که مهندس واسه شهر ساری برداشت من امیدوارم دفتر مهندس دامادی با ایجاد یه فضای درست بتونه عملکرد مهندس دامادی رو به اطلاع مردم برسونه

            • چهارشنبه 12 شهريور 1393-10:34

             عرشیا مچکریم


            ©2013 APG.ir