تعداد بازدید: 4427

توصیه به دیگران 2

چهارشنبه 20 خرداد 1394-23:26

کمک 100 میلیون تومانی خیر مازندرانی به ماهک

حاج مصطفی آشوری 100 میلیون تومان به ساخت بیمارستان کودکان سرطانی ماهک کمک کرد و یک اتاق این بیمارستان به نام او نام گذاری شد.


 

مازندنومه؛ سرویس مهرورزان، مینا محسن پور: مجمع خیرین ماهک از حاج مصطفی آشوری-خیر ساروی- جهت دیدار با کودکان مبتلا به سرطان ماهک دعوت کرد.

این خیر خوشنام پس از اهدای هدایایی به کودکان سرطانی و بازدید از پروژه بیمارستان ماهک، مبلغ 100 میلیون تومان به مجمع خیرین ماهک اهدا کرد.

رضا شهریاری-مدیر عامل مجمع خیرین ماهک- در گفتگو با ما اظهار داشت: بنا بر یکی از قوانین ماهک، هر خیری که بیش از 100 میلیون تومان برای ساخت بیمارستان اهدا کند، یکی از اتاق های بیمارستان به نام او نامگذاری خواهد شد.

شهریاری ادامه داد: برهمین مبنا ظهر چهارشنبه و به دنبال دریافت کمک هزینه ساخت بیمارستان، تفاهم نامه ای مبنی بر نامگذاری یک اتاق بیمارستان ماهک به نام مصطفی آشوری در دفتر ماهک به امضا رسید.

گفتنی است بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرطان ماهک در 5 طبقه، در ضلع غربی بیمارستان بوعلی سینا ساری و در زمین اهدایی مرحوم دکتر شهیدی در حال احداث است.

خاطرنشان می کنیم به همت حاج مصطفی آشوری بهمن ماه سال گذشته مرکز درمانی ده تختخوابی شهر سورک در مساحتی بیش از هزار مترمربع احداث شده بود.

 


 • جمعه 22 خرداد 1394-18:54

  (( بخشش به خروار ***** حساب به دینار ---
  کسیکه مال بدست می آره باید راه دریافت و راه خرج آن را بلد باشه و این یک نوع خرج کردن هاست
  اینها برای این روزی کار می کنند و که (( لایوم ینفع الامال و والبنون )) خدا خیربدهد اینها باقیات صالحات هستند
  اصفهانی ها خسیس نیستند من مشاور املاک دارم هم خوب می خرند و هم کمیسیون خوبی می دهند ولی اهل چونه اند و خیلی چونه می زنند و این هم حلال هست

  • پنجشنبه 21 خرداد 1394-17:24

   خدارو شکر

   • پنجشنبه 21 خرداد 1394-15:50

    قابل توجه مازندرانیها این آقا اهل اصفهان هستند و تا حالا توی مازندران و برای مازندرانیها کارهای عمرانی و کمکهای زیادی کرده اند همین اصفهانیهای با غیرتی که میگن خصیص هستند بازهم سراغ داریم اصفهانیهایی که به دنبال سرو سامان دادن بیچاره ها و بی بضاعتهای مازندران هستند بر خلاف پولدارهای مازندرانی که به دنبال ساخت ویلا و جمع کردن مال و اموال هستند و خیرشون هم به کسی نمی رسه

    • محمد رضا نیکخواهپاسخ به این دیدگاه 2 0
     پنجشنبه 21 خرداد 1394-12:6

     من شمارو نمیشناسم. ولی خدا بهت خیر بده انشالله. این عزیزان رو خوشحال کردی

     • پنجشنبه 21 خرداد 1394-11:12

      Ba dorod. Komake ensan dostaneh shoma besyar arzeshmand bode va hast. Garmtarin shadbasha baraye shoma.

      • مرتضی اسماعیل زادهپاسخ به این دیدگاه 2 0
       پنجشنبه 21 خرداد 1394-8:32

       خدا به همه خیرین که بدون هیچ هدف خاص و برای رضای خداوند کار انجام میدهند ، سلامتی و طول عمر و مال بیشتری بدهد.


       ©2013 APG.ir