تعداد بازدید: 4572

توصیه به دیگران 0

شنبه 20 تير 1394-11:31

اعضای باند حرفه اي سرقت در نور دستگیر شدند

حرفه ای ها در دام پلیس

خبرهای حوادث استان مازندران/اعضای باند حرفه اي سرقت مغازه در نور شناسایی و دستگیر شدند+ باند سرقت گاوصندوقها در آمل متلاشي شد+ کشف 14فقره سرقت در بهشهر+ دستگيري سارقان کيف قاپ در قائمشهر+ تهدید به قتل در تلگرام+ کشف 10 تن چوب قاچاق در آمل+ کشف 1 کيلو مواد مخدر شيشه در ساري+ دستگيري سارق کف زن با12فقره سرقت درچالوس و...


 مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، گزارش ارسالی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی مازندران: فرمانده انتظامي شهرستان نوراستان مازندران از شناسايي و دستگيري باند حرفه اي سرقت مغازه در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ علي اوسط گرجي پور گفت: در پي کسب خبري مبني بر وقوع چندين فقره سرقت از مغازه ها در شهرستان نور موضوع در دستور کار عوامل انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان نور افزود: با به کارگيري منابع اطلاعاتي تحقيقات گسترده پليسي مشخص شد، سارقان با استفاده از يک دستگاه خودروي مزدا داراي سابقه سرقت، در تهران و شهرستانهاي استان مازندران مبادرت به سرقت مغازه مي کنند .

وی تصريح کرد: در ادامه تحقيقات پليسي ماموران پليس آگاهي شهرستان موفق به شناسايي مسير تردد افراد مورد نظر شده  و پس از انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي و تاميني سرنشينان خودروي مذکور را در حالي که وارد يک فروشگاه لباس در شهر ايزدشهر شده بودند، دستگير کردند.

گرجي پور خاطر نشان ساخت: متهمان  به نام هاي "ميلاد- ع"،" بهنام – م"،"مريم –م" و" آيلار- ت" در بازجويي ها تاکنون به بيش از10 فقره سرقت، حمل مواد مخدر و کلاهبرداري در سطح استانهاي مازندران ،تهران و البرز اعتراف کردند .

*باند سرقت گاوصندوقها در آمل متلاشي شد

فرمانده انتظامي شهرستان آمل از انهدام باند سرقت گاو صندوقها در اين شهرستان خبر داد .

سرهنگ ولي اله گنجيان مقدم گفت: درپي وقوع سرقت گاوصندوق منزلي در خيابان نور اين شهرستان توسط سرنشينان يک دستگاه ماکسيما ي بدون پلاک، سريعا موضوع در دستور کار کليه يگان هاي انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود: ماموران با اجراي طرح هاي کنترلي و استقرار عوامل انتظامي در محل هاي خروجي اين شهرستان موفق به شناسايي خودرو در حين فرار از طريق جاده هراز شدند.

وی تصريح کرد: ماموران با انجام عملياتي ضربتي موفق شدند خودروي مورد نظر که با حرکات مارپيچ قصد فرار از منطقه را داشت، از حرکت متوقف کنند .

گنجيان درادامه اظهار داشت: سرنشينان اين خودرو نيز که با استفاده از تاريکي هوا از محل متواري شده بودند نيز با درايت ماموران در کمتر از چند دقيقه دستگير شدند .

فرمانده انتظامي آمل خاطر نشان کرد: در بازرسي از خودروي متهمان، مقادير قابل توجهي طلاجات مسروقه، سه دستگاه لپ تاب، دودستگاه تبلت، مقادير زيادي بدلي جات و اشيای عتيقه و ابزار و آلات شرارت، سرقت و لوازم تخريب گاو صندوق کشف شد .

وي در ادامه اظهارات خود گفت: متهمان دستگير شده  به نام هاي "عليرضا – الف "،" رضا –ع " و " محمد – ر " اهل استان کرمانشاه که داراي سوابق متعدد شرارت و سرقت نيز هستند تاکنون به چندين فقره سرقت طلاجات و وجه نقد با تخريب گاوصندوق اعتراف کردند .

* کشف 14فقره سرقت در بهشهر

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر از کشف 14فقره سرقت در پي اجراي طرح مبارزه با سرقت خبر داد.

سرهنگ "محمد ولي مرادي" در اين رابطه گفت: ماموران انتظامي شهرستان بهشهرطي هفته گذشته درپي دريافت خبرهايي مبني بر وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظي، مراتب را با انجام اقدامات اطلاعاتي و تخصصي پليسي به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران انتظامي شهرستان بهشهر 7نفر را به اتهام سرقت دستگير کرده، در بازجويي هاي فني از آنها به راز 14فقره انواع سرقت ها پي بردند.

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهردر ادامه با بيان اين موضوع که حدود 65درصد از سرقت هاي کشف شده مربوط به سرقت موتورسيکلت است، گفت: درشهرستان بهشهر به دلايل مختلف از موتورسيکلت به عنوان وسيله نقليه به وفور استفاده مي شود، به همين دليل ما با مشکلات مختلفي از جمله سرقت مي تورسيکلت ها مواجه هستیم

*  دستگيري سارقان کيف قاپ در قائمشهر

 سارقان کيف قاپ در شهرستان قائمشهر که پس از سرقت از يکي از عابران به سرعت از محل متواري شده بودند، دربررسي يک صحنه تصادف و برخورد با يک دستگاه خودروي سواري شناسايي و دستگير شدند .

سرهنگ محمد علي اطباعي طبري گفت: درپي کسب خبري از مرکز فوريتهاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره کيف قاپي توسط دو جوان موتور سوار درکوي طالقاني اين شهرستان، بلافاصله ماموران جهت شناسايي و دستگيري سارقان به محل اعزام شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان قائمشهر افزود: در تحقيقات پليسي و کسب خبر ديگري از مرکز فوريتهاي پليسي 110 مبني بر برخورد يک دستگاه موتورسيکلت با دوسرنشين با مشخصات سارقان کيف قاپ با يک دستگاه خودروي سواري که منجر به واژگوني و آتش سوزي موتورسيکلت شده بود، بلافاصله  ماموران به محل حادثه اعزام شدند .

وي تصريح کرد: مجروهان اين حادثه به نام هاي "حميد – ح" و" محمد – ن" که به شدت مجروح شده بودند، به عنوان مظنون دستگير شده، توسط مالباخته مورد شناسايي قرار گرفتند.

بنا به گفته فرمانده انتظامي شهرستان قائمشهراين افراد توسط عوامل امدادي به بيمارستان منتقل شده، در بازجوئي هاي به عمل آمده تاکنون به 13 فقره سرقت و کيف قاپي در سطح شهرستان قائمشهر اعتراف کردند .

* کشف 10 تن چوب قاچاق در آمل

 ماموران پاسگاه چلاو آمل موفق به کشف 10 تن چوب قاچاق از سه دستگاه خودروي نيسان شدند .

 ماموران پاسگاه چلاو در درحين گشت زني و اجراي طرح کنترل محور مواصلاتي در سطح حوزه استحفاظي، به سه دستگاه خودروي نيسان حين تردد در يکي از مناطق جنگلي اين شهرستان مشکوک شدند .

ماموران خودروهاي مورد نظر را متوقف کرده، در بازرسي از اين خودروها موفق به کشف 10 تن چوب جنگلي قاچاق شدند .

* ­­تهديد به قتل در فضاي مجازي با مقاصد انتقام جويانه

فردي که با گرفتن پاسخ نه از دختر مورد علاقه اش با انتشار تصاوير خصوصي، او را به قتل تهديد کرده بود، توسط کارآگاهان جرائم رايانه اي پليس فتا استان مازندران شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ حسن محمدنژاد -رئيس پليس فتای مازندران- گفت: در پي مراجعه فردي به پليس فتای استان مازندران مبني بر اينکه مدتي است شخصي با انتشار تصاوير خصوصي دخترش و ارسال پيام در تلگرام، وي را به قتل تهديد مي کند، موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتا قرار گرفت .

وی افزود: پس از هماهنگي با مراجع قضايي ماموران موفق شدند عامل انتشار تصاوير خصوصي و تهديد به قتل و اخاذي از شاکي و فرزند وي را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه  دستگير کنند .

رييس پليس فتای مازندران تصريح کرد: متهم که قبلا خواستگار دختر شاکي بوده پس از گرفتن جواب منفی، اقدام به انتشار تصاوير خصوصي فرد مورد علاقه خود در فضاي مجازي و تهديد وي وخانواده اش کرده بود.

این فرد در اظهارات خود گفت: با علم به اين که دختر مورد علاقه اش در شبکه اجتماعي تلگرام فعاليت دارد، با هويت مجهول با وي ارتباط برقرار و با هدف انتقام از این دختر اقدام به انتشار تصاوير خصوصي اش در فضاي مجازي و تهديد وي به قتل کردم.
 

*استخر ذخيره آب كشاورزي درگلوگاه جوان 20ساله اي را به کام مرگ فرستاد

جوان20ساله اي در شهرستان گلوگاه در حين انجام کار کشاورزي با سقوط به داخل استخر ذخيره آب کشاورزي جان باخت .

 درپي کسب خبري از مرکز فوريتهاي پليسي 110 مبني بر سقوط جوان 20 ساله اي به نام "ع- ک" در استخر ذخيره آب کشاورزي در شهرستان گلوگاه، بلافاصله ماموران انتظامي اين شهرستان به محل حادثه اعزام شدند .

 نامبرده که به علت آشنايي نداشتن به فنون شنا نتوانسته بود خود را از استخر نجات دهد، دچار خفگي شد .

* دستگيري سارق کف زن با12فقره سرقت درچالوس

فرمانده انتظامي شهرستان چالوس از دستگيري سارق کف زن با 12 فقره سرقت در اين شهرستان خبرداد .

سرهنگ عليرضا قديمي گفت: درپي وقوع چندين فقره سرقت از نوع کشو زني و کف زني در شهرستان چالوس موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان چالوس افزود: ماموران با به کارگيري منابع اطلاعاتي، تحقيقات خود را براي شناسايي و دستگيري سارق آغاز کردند .

وي در ادامه تصريح کرد: درادامه تحقيقات پليسي ماموران پليس آگاهي اين شهرستان موفق شدند متهم به نام "عليرضا – ح "اهل کرج را شناسايي و ضمن هماهنگي با مراجع قضايي در اقدامي عملياتي وي را دستگير کنند .

سرهنگ قديمي خاطر نشان کرد: متهم که داراي سابقه حمل مواد مخدر، سرقت مغازه و ورود به عنف نيز بوده، در بازجويي ها تاکنون به 12 فقره سرقت با شيوه کشو و کف زني در اين شهرستان اعتراف کرد .

* کشف 1 کيلو مواد مخدر شيشه در ساري

گروه استان ها–ماموران پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهي انتظامي مازندران،درعملياتي ضربتي با شناسايي و دستگيري متهم به موادمخدر بيش از يک کيلو و 300 گرم شيشه را کشف و ضبط کردند.

به گزارش پايگاه خبري پليس،درپي کسب خبري مبني برفعاليت فردي به نام"محمود –الف"53ساله درامرتهيه و توزيع موادمخدر صنعتي در شهرستان ساري،موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران قرار گرفت.

براساس اين گزارش،ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي ضمن شناسايي متهم به موادمخدر در يکي از مناطق مسکوني اين شهر،وي را مورد تعقيب ومراقبت قرار دادند.

ماموران در ادامه با هماهنگي قضايي اين فرد را در عملياتي ضربتي حين فروش موادمخدر دستگير کردند و در بازرسي از وي يک کيلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع شيشه را از کشف و ضبط کردند.

متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.
 
*دستگيري سارق خودرو در نکا

 فرمانده انتظامي شهرستان نكا از دستگيري سارق خودرو در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسن فلاح گفت: در پي سرقت يک دستگاه خودروي پرايد که هفته گذشته به صورت توسط روشن توسط مالک آن رها شده بود، موضوع در دستور کار يگان هاي انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان نکا افزود: در ادامه اقدامات پليسي ماموران کلانتري 11 اين شهرستان موفق شدند با اجراي طرح هاي کنترلي خودروي مورد نظر را حين تردد در مسير انحرافي يکي از مناطق روستايي اين شهرستان شناسايي کنند .

وی تصريح کرد: با اجراي عملياتي پليسي خودروي مورد نظر توسط ماموران متوقف شد که راننده آن که پس از پياده شدن از خودرو قصد فرار داشت و با پرتاب خود از بالاي پل از ناحيه دست و پا مصدوم شد .

وي همچنين خاطر نشان کرد: سارق خودرو به نام " غ- م " که داراي سابقه 4 فقره سرقت در اين شهرستان نيز بوده پس از دستگيري به بيمارستان منتقل شد . 

     ©2013 APG.ir