تعداد بازدید: 3480

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395-9:12

تیرماه 95؛

نخستین جشنواره موسیقی بومی مازندران در ساری برگزار می شود

نخستین جشنواره موسیقی بومی مازندران تابستان امسال در ساری برگزار می شود+جزییات جشنواره


مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: نخستین جشنواره موسیقی بومی مازندران تابستان امسال در ساری برگزار می شود.

محمد غلامی -مدیر شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا- در گفتگو با مازندنومه، با بیان این که این جشنواره یک تلاش فرهنگی سودمند برای حفظ و اشاعه هنر بومی است، افزود: جشنواره موسیقی بومی مازندران پاسخی برای فرهنگ بیگانه و راهی برای ارتقای پیشرفت موسیقی آئینی و بومیِ مازندران است.

 وی ادامه داد: یکی از اهداف ما در این جشنواره ماندگار کردن نغمه ها و الحان بومی و حمایت از هنرمندان فعال در این عرصه است.

به گفته غلامی این جشنواره به مدت چهار روز از تاریخ 28 تا 31 تیرماه 95، در سه بخش گروه نوازی، تک نوازی و تک خوانی (آواز محلی) برگزار خواهد شد.

این ناشر آثار موسیقی مازندرنی تاکید کرد: پس از ارزیابی هیئت داوران، به سه اثر اول از آثار راه یافته به جشنواره در هر بخش جوایزی اهدا می شود.

شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا از هنرمندان در عرصه موسیقی بومی مازندران در همه جای ایران برای شرکت در این جشنواره دعوت کرده است.

هنرمندان می‌توانند برای ثبت‌نام و اطلاع از شرایط حضور در این جشنواره به وب‌سایت lilemfest.com/download مراجعه کنند.

خاطرنشان می کنیم دبیرخانه جشنواره در ساری، میدان امام (ره)، ابتدای بلوار پاسداران، جنب اداره بازرگانی، انتهای کوچه شهید بهزادی، شرکت فرهنگی هنری نسیم مهرآوا با شماره تلفن ٣٣٣٥٠٧٠٣ – ٠١١ مستقر است.    ©2013 APG.ir