تعداد بازدید: 761

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 10 بهمن 1397-11:54

استاندار مازندران در نشست خبری:

قرار نیست به تنهایی معجزه کنم/ برنامه‌های 100 روزه نماد است

احمد حسین‌زادگان: اگر آرمان‌های انقلاب را به خوبی ترجمه می‌کردیم امروز با برخی سوال‌ها مواجه نبودیم/ در دهه فجر امسال ۷۶۶ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۱۰۴۱ میلیارد تومان افتتاح می‌شود/ از واگذاری چوب و کاغذ در این مرحله جلوگیری کردیم/ شعار ما این است که با کمک سمن‌ها و رسانه‌ها مازندران را یک سال تمیز نگه داشته باشیم/ قرار نیست به تنهایی معجزه کنم، برنامه‌های 100 روزه نماد است.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، کلثوم فلاحی: پیش از ظهر چهارشنبه نشست خبری استاندار مازندران برگزار شد. فرازهای مهم اظهارات احمد حسین‌زادگان به شرح زیر است:

-فلسفه جشن‌های انقلاب اسلامی، ارائه دستاوردها به مردم است و دهه فجر به عنوان سنت حسنه با وجود تمام تهدیدها و تحریم‌ها، به چهلمین سال رسیده است.

-دستاوردهای انقلاب اسلامی باید از طریق رسانه به نسل جوان اطلاع‌رسانی شود.

-می‌توانیم ادعا کنیم ایران یکی از مستقل‌ترین کشورهای دنیاست و مردم ما جز عزت‌مندترین مردم دنیا هستند، اگرچه با مشکلاتی مواجه هستیم.

-اگر آرمان‌های انقلاب را به خوبی ترجمه می‌کردیم امروز با برخی سوال‌ها مواجه نبودیم و دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه کم‌کاری کردند. دستگاه‌های فرهنگی می‌توانستند به شکل بهتری این آرمان‌ها را تبیین کنند تا دستاوردهای نظام اسلامی زیر سوال نرود.

-نظامی اسلامی به عنوان نظام مردم‌سالار، در عرصه‌های مخالف انتخابات برگزار کرده و مردم سرنوشت خود را تعیین می‌کنند.

-در دهه فجر امسال ۷۶۶ پروژه عمرانی و زیربنایی با اعتباری بالغ بر ۱۰۴۱ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

-گردشگری یک اولویت برای مازندران است، در این زمینه کاری را شروع کردیم و رسانه‌ها هم به ما کمک کنند.

-تسهیلگرانی را انتخاب کردیم تا بروکراسی‌هایی که در کار داریم رفع کنند، بوم‌گردی در ۱۲۰ روستا در حال اجرا است که پایلوت بومگردی هستند.

-از واگذاری چوب و کاغذ در این مرحله جلوگیری کردیم، اما اگر سرمایه‌گذاری ضمانت حفظ اشتغال و تولید را بدهد واگذار می‌کنیم.

--شعار ما این است با کمک سمن‌ها و رسانه‌ها مازندران را یک سال تمیز نگه داشته باشیم و شما ایده‌ها را به ما ارائه دهید.

-از ظرفیت لشکر ۵۰۰ هزار نفری دانش‌آموزان استفاده می‌کنیم، در فاز نخست از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز بهره می‌بریم. هیچ راهی نداریم جز اینکه با اجتماع‌محور کردن مسائل، مشکلات را حل کنیم.

-قرار نیست به تنهایی معجزه کنم، برنامه‌های صد روزه نماد است، به دستگاه‌ها گفتیم با امکانات موجود، اقداماتی انجام دهند.

-وظیفه خودم و مدیران اجرایی می‌دانم ارتباط با مردم را معمولی کنند، مدیر نباید از مردم فاصله داشته باشد انقلاب ۵۷ برای این مسائل و دوری از تبعیض، به پیروزی رسید.

-بانک اطلاعاتی کامل از مازندرانی‌های مقیم دیگر استان‌ها نداریم که از این ظرفیت بزرگ به خوبی استفاده کنیم. تاکنون ۳۵۰ مدیر شاغل در سیستم اداری را شناسایی کردیم اما تکمیل نشده و گستره حضور مازندرانی‌ها بیشتر است.

-هدف ما افزایش حضور بانوان در پست‌های مدیریتی است.

-معاونت مهمی را می‌خواهم انتخاب کنم و در این زمینه حق آزمون و خطا ندارم، افرادی را به من معرفی کردند، با توجه به انتخابات سال آینده، در حال بررسی هستیم تا معاون سیاسی معرفی کنیم.

-در حوزه کشاورزی باید به سمت اصلاح امور و تکنولوژی رویم، اصلاح نژاد دام و طیور را شروع کردیم.

-نماینده دولت و مجری برنامه‌های دولت هستم، در انتقال آب خزر، عده‌ای موافق و مخالف هستند. این طرح نیازمند جلسات کارشناسی است. در کلیات طرح، نمایندگان مجلس و کارشناسان، صحبت‌هایی داشته‌اند.

این رفتار و رویه منصفانه نیست، ما کشور کم آبی هستیم، از حوزه رسانه و حوزه‌های تخصصی توقع دارم نظرات کارشناسانه ارائه دهند.

معتقدم اگر کاری انجام شود حتما طرح کارشناسی شده است، چنانچه طرح بخواهد اجرا شود پیوست‌های اجتماعی و اقتصادی آن بررسی می‌شود، تاکنون طرحی برای ما نفرستاده‌اند.

 


 • شنبه 13 بهمن 1397-10:24

  یک مدیر دولتی هروقت به این درک رسید که باید فرمانبر مردم و ملت باشد نه دولت، موفق خواهد شد.
  آقای حسین زادگان اندکی صبر،
  کسانی که شعار صد روزه داده اند صدها روز است در سکوت نظاره گر زجر و شکنجه شدن و ای بسا ملامت مردم هستند و بر خود شک راه مدهید که حتما مبتلا نیز می شوند.
  لطفا بدانید مازندران جز اموال شخصی هیچ کسی نیست، لطفا در جهت این مطالبات تلاش نمائید:
  1- مشکل آب شالیزارهای استان
  2-عدم همراهی بانک ها با کشاورزان و کارگران فصلی
  3-عدم توجه به موضوع محیط زیست و بحث درختکاری در حاشیه اتوبانها و جاده ها
  4-عدم توجه آبفا و محیط زیست به مسئله برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه و دامنه کوهها
  5- اهم آن مسئله انتقال آب خزر به کویر سمنان
  6-عدم توجه اداره کل گردشگری استان به ایجاد زیرساختهای گردشگری در سواحل و جنگل ها و کوهها
  7- عدم تلاش اداره کل جهاد کشاورزی استان به بحث ایجاد پایانه های عرضه و صادرات
  8- عدم وجود تلاش استانی در راستای احداث صنایع ملی و اشتغال آفرین
  و بسیاری از دردهای دیگر که شما اعلم بر آن هستید تا بنده کم سواد.

  لطفا اگر در توان خود می بینید فدم بردارید ...

  • پنجشنبه 11 بهمن 1397-8:2

   شما فکر می کنید که با امدن اقای حسین زادگان وضعیت استان بهتر خواهد شد . اصلا چنین چیزی امکان پذیر نمی باشد . تا زمانیکه کلیه گروههای سیاسی از جمله نمایندگان شرق و غرب ، مدیران و تمامی افرادیکه که سکاندار پستهای مدیریتی هستند در استان به توافق نرسند کار مثبتی صورت نمی پذیرد . چه بسا که حرف اقای استاندار هم درست می باشد . چون به یقین در این چند وقت دیده که هیچ همدلی بین مسئولین استانی وجود ندارد . و ما فرسنگها با سمنا ن و اصفهان و حتی گلستان راه دارزی داریم

   • چهارشنبه 10 بهمن 1397-12:57

    حاج مجيد مدير عامل آبفاي شهري رو هر وقت جابجا كردي معجزه كردي؟...


    ©2013 APG.ir