تعداد بازدید: 2030

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 16 ارديبهشت 1387-0:0

احمدي نژاد از رياست لاريجاني بر مجلس حمايت مي کند

 احتمال حمایت «رایحه خوش خدمت» از علی لاریجانی برای پست ریاست مجلس» افزایش يافت.


tiknews نوشت: نمایندگان مورد حمایت رایحه خوش خدمت، طی جلساتی که اخیراً و با اطلاع دکتر احمدی نژاد صورت گرفته، به این نتیجه رسیده اند که از ریاست لاریجانی بر مجلس شورای اسلامی حمایت کنند.

 شخص رییس جمهور نیز، از نتیجه نهایی نمایندگان مورد حمایت رایحه خوش خدمت، و سایر اعضای این جریان، حمایت کرده است.

در جلسات اخیر لاریجانی و احمدی نژاد، رییس جمهور از دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی حمایت کرد.

لاریجانی، چند ماه پیش به دلیل اختلاف سلیقه با رییس جمهور، از سمت دبیری شورای عالی امنیت ملی استعفا کرده بود.

 

گفتنی است، حداد عادل و علی لاریجانی دو چهره سرشناس اصولگرای مجلس هشتم و از کاندیداهای ریاست مجلس هستند.

از سوي ديگر يک چهره نزديک به علي لاريجاني با اشاره به مذاکرات و تماس هاي مختلف با لاريجاني تاکيد کرد لاريجاني خود را براي رياست مجلس آماده کرده است.

وي به etemaad گفت: اصلاً به مصاحبه هاي لاريجاني مبني بر عدم تمايل او به رياست مجلس توجه نکنيد بلکه اين نوع اظهارات هم ظاهري و ناشي از زيرکي لاريجاني است و او ترجيح مي دهد به جاي جار و جنجال از مسير مذاکره به صندلي رياست برسد و تا حدي هم موفق بوده و در حال حاضر راي لاريجاني براي رياست از آراي حداد بالاتر است. 

farsnews هم خبر داد: علي لاريجاني- نماينده عالي مقام معظم رهبري در شوراي عالي امنيت ملي- روز سه شنبه در جمع معلمان نمونه استان مازندران سخنراني مي‌كند.

 


  • شهروند سارویپاسخ به این دیدگاه 0 0
    چهارشنبه 18 ارديبهشت 1387-0:0

    آقایان چرا از توانمندی فرزندان با سواد و متخصص ساروی که تجربه ملی و بین المللی نیز دارند مانند آقای جعفر قربانپور (www.jafarghorbanpour.com) که کاندیدای تایید صلاحیت شده مجلس هشتم نیز بوده اند در سطوح مدیریتی استان و کشور با توجه به اصل شایسته سالاری ، استفاده نمی کنید ؟! تا کی انتصابها باید سیاسی و جناحی باشد ؟! کسانی که توانایی نوآوری و شکوفایی دارند را به حاشیه نرانید ؟!
    با تشکر - شهروند ساروی


    ©2013 APG.ir