تعداد بازدید: 2213

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 30 تير 1387-0:0

انتقاد نماينده مجلس هشتم از نماينده مجلس هفتم

 عزت‌الله اكبري از تعطيلي كارخانه نساجي قائمشهر به بهانه انتقال به شهرك صنعتي رستم كلا انتقاد كرد.


نماينده مردم قائمشهر، سوادكوه و جويبار گفت: ركود برخي صنايع در قائمشهر موجب از دست رفتن 14 هزار و 500 فرصت شغلي سال‌هاي گذشته شد.

 عزت‌الله اكبري با تاكيد بر احياي صنايع در حوزه انتخابيه قائمشهر و سوادكوه اظهار داشت: پيش از انقلاب نساجي مازندران 6 هزار، نساجي قائمشهر 2 هزار، كارخانه دستمال كاغذي حرير 300، تراول شيرگاه 750 و البرز مركزي 5 هزار و 500 نيروي كار داشتند.

farsnews به نقل از رييس کميسيون صنايع مجلس نوشت: هم اكنون اين فرصت‌هاي شغلي از بين رفته است و اگر تلاش‌هاي ما براي احياي صنايع به نتيجه رسد، تازه به نقطه صفر مي‌رسيم.


اكبري از تعطيلي كارخانه نساجي قائمشهر به بهانه انتقال به شهرك صنعتي رستم كلا انتقاد كرد و افزود: كارخانه نساجي بايد ساماندهي شود نه اينكه شاهد زمين خوردن اين صنعت باشيم. (گفتني است انتقاد اکبري به رقيب انتخاباتيش-ولي رعيت برمي گردد که پروژه راه اندازي و فعاليت شهرک صنعتي رستم کلا در جاده جويبار جزو عملکرد اوست.)


وي تصريح كرد: چرا بايد كار به جايي برسد كه مقام معظم رهبري در مورد وضعيت نساجي قائمشهر اظهار نگراني كند.


نماينده مردم قائمشهر، سوادكوه و جويبار تصريح كرد: ما از تغيير وضعيت شهرستان نگران هستيم و افرادي كه مسئوليت دارند، بايد پاسخگو باشند.


وي اظهار داشت: براي نخستين بار 300 ميليارد تومان فاينانس به نساجي اختصاص يافته بود و هم اكنون بايد شاهد ركود و از بين رفتن اين صنعت باشيم.


اكبري گفت: به عنوان نمايندگان مردم تمام تلاش خود را براي احياي نساجي قائمشهر به كار مي‌گيريم.


وي با اشاره به پايداري حفظ منافع مردم گفت: در صورتي كه بخشي از زيرساخت‌هاي صنعتي در استان فراهم شود، سرمايه‌گذاران صنعتي به اين سمت مي‌آيند.


نماينده ديگر مردم قائمشهر نيز در اين جلسه با اشاره به پيگيري مسائلي همچون احياي نساجي مازندران و قائمشهر و شركت البرز مركزي گفت: بر اساس پيگيري‌هاي انجام شده، اعتباري معادل 2 ميليارد تومان به نساجي قائمشهر اختصاص يافت و تاكنون مبلغ 300 ميليون تومان به حساب اين شركت واريز شده است.


سيد علي ادياني افزود: نمايندگان مجلس هشتم در كمك به مسئولان تلاش مي‌كنند و حذف مسئولان خدوم مطرح نيست.


وي با تاكيد بر پرهيز از تضعيف مديران گفت: مديران لايق، محكم و راست قامت بايد به كار خود ادامه دهند.(farsnews)


 • كيوان قائم مقاميپاسخ به این دیدگاه 0 0
  دوشنبه 31 تير 1387-0:0

  باسلام و احترام
  جناب اقاي دكتراكبري ضمن تبريك حضوردرمجلس شوراي اسلامي و رياست كميسيون صنايع و معادن و گروه تحويل اقتصادي دولت؛ با شناخت ودرايتي كه از شما داريم حتم داريم كه به قول خود درخصوص احياي صنعت نساجي و زغال سنگ البرزمركزي وفا خواهي كرد؛انشاا...ديگر مسولين هم همكاري كنند تا اين صنايع روبه زوال احياوصنايع ديگرهمچون نفت و پتروشيمي و تبديلي وخودرو...راه اندازي گردند؛اميدواريم در تحقق اين راه خطير موفق و مويد باشيد.

  • دوشنبه 31 تير 1387-0:0

   سلام اكبري افتخار مردم مازندران است و در تاريخ مازندران تاكنون كسي به عنوان رييس كمسيون صنايع نبود .


   ©2013 APG.ir