پنجشنبه 14 فروردين 1393-20:16

لطف الله آجدانی خبر داد:

برگزاری تالار گفت و گو در اداره کل آموزش و پژوهش استانداری

مدیرکل آمورزش و پژوهش استانداری مازندران خبر داد: نخستین جلسه از سلسله جلسات تالار گفت وگوی تخصصی دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران با موضوع "گردشگری در  مازندران، چالش ها و راهبردها"  اردیبهشت 1393 برگزار می شود.


 مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: لطف الله آجدانی -مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران- در گفت و گویی خبری تصریح کرد: تشکیل تالار گفت و گوی تخصصی و برگزاری سلسله جلسات موضوعی در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، یکی از اهداف و برنامه های اداره کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران برای هم اندیشی نقادانه و کارشناسانه مسوولان بخش های دولتی و خصوصی و صاحب نظران دانشگاهی و اهالی رسانه های مازندران در راستای فرآیند توسعه در استان مازندران است.

مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران افزود: نخستین جلسه از سلسله جلسات تالار گفت وگوی تخصصی دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران با موضوع "گردشگری در  مازندران، چالش ها و راهبردها"  اردیبهشت 1393 برگزار می شود.

 آجدانی تصریح کرد: این جلسه با حضور دکتر دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی مازندران، یکی از استادان برجسته دانشگاه در حوزه مسایل گردشگری، یکی از نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، یکی ازمسوولان و فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری و با حضور جمعی از نمایندگان مطبوعات و رسانه ها و نیز برخی از مسوولان و شخصیت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مازندران برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این جلسه که به صورت میزگرد و پرسش و پاسخ وتریبون آزاد برگزار خواهد شد، مدیرمسول پایگاه خبری گردشگر آنلاین، به عنوان مجری- کارشناس جلسه حضور خواهد داشت.