چهارشنبه 21 خرداد 1393-13:13

بازدید معاون وزیر راه از پروژه کمربندی ساری

خادمی: این پروژه نه مشکل طرح دارد و نه دستور

گزارش+عکس از بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه کمربندی شمالی ساری/قرار بود در ایام نوروز ترافیک شهر از مسیر کمربندی عبور داده شود.


مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، کلثوم فلاحی: معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز از پروژه کمربندی شمالی در شهرستان ساری بازدید کرد.

مهدی عبوری شهردار  ساری و علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران در این بازدید، خادمی معاون وزیر راه را همراهی کردند.

مهدی عبوری خطاب به معاون وزیر راه گفت: طبق وعده راه و شهرسازی قرار بود همزمان با آغاز سال جدید، پروژه کمربندی شمالی  به صورت همسطح، زیر بار ترافیک برود. تقاضا داریم این وعده عملیاتی شود تا بتوانیم بخشی از ترافیک شهر را از این مسیر عبور دهیم.

وی با اشاره به تملک 55 پلاک در کمربندی شمالی توسط شهرداری گفت: آنچه در این پروژه شهرداری به عهده گرفته و وعده داده بود عمل کرده‌ایم.

علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران هم اظهار داشت: قرار بود در ایام نوروز ترافیک شهر از مسیر کمربندی عبور داده شود و امروز که 21 خرداد باز هم داریم همین تصمیم را می گیریم.

وی با بیان اینکه دغدغه ما این است که تردد در این مسیر هرچه زودتر انجام شود، ادامه داد: ابتدا در مرحله نخست ترافیک را به صورت همسطح از این مسیر باید عبور دهیم و در مرحله بعدی، پل را اجرا کنیم.

خیرالله خادمی هم در ادامه این بازدید گفت: قبل از عید نوشتم که تقاطع همسطح را از این مسیر عبور دهید. به کسی هم دستور توقف پروژه را ندادم چون این پروژه نه مشکل طرح دارد و نه دستور.وی با باین اینکه هر دستوری برای اجرای این پروژه می‌خواهید را بگویید امضا می‌کنم و مسئولیت آن را هم می‌پذیرم، یادآور شد: تا  پایان مردادماه کمربندی شمالی ساری باید به صورت همسطح زیر بار ترافیک برود.