دوشنبه 14 ارديبهشت 1394-9:22

احمدی نژاد با حرف های آبگوشتی، آبگوشت را هم از مردم گرفت

احمدی برنمی گرده!

جایی که آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور دارد، احمدی نژاد دیگر جزو بزرگان نظام محسوب نمی شود/ فرماندار بابل قطره را با اقیانوس اشتباه گرفته است/احمدی نژاد با حرف ها و تفکرات آبگوشتی خود، آبگوشت را هم از مردم گرفت.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، لطف الله محمدنژاد: در دورانی که صحبت از مهرورزی و عدالت و هزاران شعار دهان پر کن، فضای جامعه را پرکرده بود، دولت وقت با درآمد افسانه ای که از فروش نفت نصیب ملت ایران شده بود، متاسفانه به دلیل نبود مدیریت صحیح، مردم ایران را بدهکار و کشور دچار رکود شدید مالی کرد. خدا می داند تا چند سال دیگر مردم باید تاوان این سوء مدیریت را بپردازند.

از سوی دیگر در عرصه داخلی جنگ حرمت شکنی از داخل خانواده ها تا توهین به بزرگان نظام شگل گرفت تا جائی که به استوانه نظام -حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی- که حضرت امام رحمه الله علیه، زنده بودن ایشان را به زنده بودن نظام توصیف کرد و سایر شخصیتها مثل آیت الله ناطق نوری، آیت الله سید حسن خمینی که چشم و چراغ مردم ایران است، برادران لاریجانی و... چه جسارت ها که نشد. این دافعه بی اساس نزدیک بود نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مشکل روبرو کند.

اختلاس های وحشتناک از بیت المال که صاحبان قدرت با مصونیت کامل به تاراج بردند و امروز یکی یکی در دادگاه عدل دستگیر و زندانی می شوند، اهمیت ندادن به نظر مجلس و اجرای طرح های خودسرانه و عوام فریبی بدون کارشناسی در توزیع به اصطلاح یارانه و سهام عدالت و اقتصاد کمیته امدادی و غیره که کمر دولت فعلی را با شرایط درآمد کنونی خم کرده، نبودعدالت اجتماعی واقعی مثل بهداشت و درمان، نبود داروهای خاص، افزایش قیمت به صورت لحظه ای در بازار، ایجاد استرس و فشارهای روانی بر روی مردم، معضل بیکاری، رکود و ورشکسته شدن شرکتهای صنعتی، افزایش ناهنجاریهای اجتماعی مثل سرقت، طلاق و اعتیاد، بالا رفتن سن ازدواج و غیره  از مصادیق مختصر این ماجراست.

شاهکار دیگر دولت مهرورز مصوبه های چند صدتایی بی پشتوانه در استانها ظرف چند ساعت بود که اکثر آنها فقط جنبه نمایشی داشت و مابقی با پیشرفت بسیار کم مواجه شد که الان دولت رقم زیادی بابت آنها به  پیمانکاران بدهکار است.

در عرصه سیاست خارجی با بی تدبیری مسبب صدور قطعنامه های ظالمانه و آسیب های فراوانی به اقتصاد کشور شدند که جبران آن سالها زمان می خواهد، امّا دولت تدبیر و امید با توکل بر خدا  و رهنمودهای مقام معظم رهبری، با دیپلماسی فوق العاده در حال لغو این تحریم ها و شکست پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی در جهان است و سیاست تعامل را به جای تقابل و تکریم ملت به جای تهدید را پیش گرفته است.

اگر محمود احمدی نژاد التزام عملی به ولایت داشت فرمان تاریخی ولایت را در امر فساد اجرا می کرد تا این همه بیت المال به غارت نرود و خود نیز 11 روز قهر نمی کرد و خانه نشین نمی شد.

درباره این نوع مصادیق نامبارک را می توان چندین کتاب نوشت ولی آقای ملائی فرماندار دولت تدبیر و امید در بابل اینها و هزاران مسائل دیگر را یا نمی داند یا خود را به ندانستن زده است که در مجلس تبلیغاتی احمدی نژاد شرکت می کند.

فرماندار بابل در این قضیه دو اشتباه مرتکب شد: اول این که بنا بر هر دلیلی -حتی اگر از استانداری و وزارت کشور به او گفته باشند- در میتینگ رییس دولت قبلی شرکت کرد و دوم این که بعد از اشتباهش، احمدی نژاد -رییس جریان انحرافی- را از بزرگان نظام دانست.

این چه بزرگ نظام است که 8 سال هاشمی رفسنجانی -یاور امام و رهبری- را خانه نشین و منکوب کرد. اگر او عضو مجمع تشخیص مصلحت است که هاشمی رییس آن است!

برای حضور او چند شهر استان را پر از بنرهای تبلیغاتی کردند، در حالی که زمان دولت گذشته حتی ملاقات ساده با امثال هاشمی رفسنجانی نوعی جرم محسوب می شد و و هیچ مسئول رده پایینی هم اجازه شرکت در مراسم غیر دولتی ها و نزدیکان هاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی را نداشت

  مگر آیت الله هاشمی از بزرگان نظام نبود و نیست؟ آقای فرماندار قطره را با اقیانوس اشتباه گرفته است! احمدی نژاد با حرف ها و تفکرات آبگوشتی خود، آبگوشت را هم از مردم گرفت.

آقای ملائی شما به عنوان فرماندار ویژه با جایگاه( معاون استاندار) با چراغ سبز چه کسی در مراسم شرکت کردید؟ نکند شعار احمدی بر می گرده را باور دارید؟ فقط استعفا یا عذر خواهی شما می تواند تا اندازه ای طرفداران دولت تدبیر و امید را راضی کند.

من از طرفداران دولت تدبیر و امید و شخصیت های اثرگذار تقاضا دارم با توجه به شرایط و زمان خاص که دولت کنونی در مظلومیت کامل بسر می برد، برای تکمیل پازل تقویت دولت به فکر مجلس بعدی باشند و همایش 24 خرداد امسال را برای ارادت به مقام معظم رهبری و تقویت سیاستهای دولت تدبیر و امید هرچه با شکوه تر برگزار کنند. البته اگر فرماندارها و نفوذی های اشتباهی و جاگرفته در دولت یازدهم بگذارند.