چهارشنبه 30 دی 1394-13:11

«ولی رعیت» در نخستین اظهاراتش پس از رد صلاحیت؛

از رد صلاحیت رقبا خوشحال نیستیم

رعیت گفت: رد صلاحیت سلیقه ای، سیاسی و غیرمستدل کاندیداها می تواند موجب محقق نشدن حضور حداکثری مردم در انتخابات شود/ بنده و همه هم فکرانم نسبت به رد صلاحیت گسترده کاندیدها در حوزه انتخابیه قائم شهر معترضیم و ضمن ابراز نگرانی اعلام می دارم از رد صلاحیت رقبا خوشحال نیستیم.


مازندنومه، سرویس سیاسی: نامزد انتخابات مجلس دهم از حوزه قائم شهر، جویبار و سوادکوه که یکی از گزینه های جدی نمایندگی مجلس آینده است، پس از ردصلاحیتش پیامی را برای مردم حوزه انتخابیه صادر کرد. متن کامل پیام ولی رعیت به این قرار است:

« کاندیداها به لحاظر تعلقات قومی، گرایش های سیاسی یا کارکردهای اجتماعی می توانند موجبات حضور حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند که این موضوع همان تامین نظر مقام معظم رهبری است.

رد صلاحیت سلیقه ای، سیاسی و غیرمستدل کاندیداها می تواند باعث محقق نشدن حضور حداکثری مردم در انتخابات شود.

بنده و همه هم فکرانم نسبت به رد صلاحیت گسترده کاندیدها در حوزه انتخابیه قائم شهر معترضیم و ضمن ابراز نگرانی اعلام می دارم از رد صلاحیت رقبا خوشحال نیستیم.

امیدوارم شورای محترم نگهبان با بررسی دقیق تر و سعه صدر بیشتر و تایید صلاحیت کاندیداها، زمینه حضور حداکثری مردم را در انتخابات هفتم اسفندماه 94 فراهم کند.

بنده این اطمینان را به مردم نجیب و شریف قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ می دهم که از حداکثر ظرفیت و ارتباطات برای رفع سوءتفاهم پیش آمده استفاده کنم.

اعلام می دارم این جانب با سوابق خدمتی 34 ساله ام در سپاه پاسداران، تشکیلات قضایی، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عالی کشور و دو دوره نمایندگی مردم در مجلس، همیشه التزام اعتقادی و عملی به دین مبین اسلام، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه داشته و همواره در جهت اعتلا و سربلندی آن از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهم کرد و به آرمان های انقلاب، امام راحل و شهدا وفادار خواهم بود.»

خاطرنشان می کنیم در حوزه انتخابيه قائم شهر و سوادكوه 50 نفر برای انتخابات مجلس دهم ثبت نام کردند که 4 نفر انصراف داده، صلاحيت 9 نفر احراز نشد و 13 نفر هم رد صلاحیت شدند.