تعداد بازدید: 3354

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 26 شهريور 1391-0:46

در کنار شما هستم-احمدی لاشکی

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت:کلاردشت مهد فرهنگ و دارای تمدنی ارزشمند است/مسوولان کلاردشت با مردم همراهی کنند تا برگزاری برنامه های بومی و محلی در روستاها بیشتر شود/مسافران از کنده کاری های کلاردشت تعجب کردند/امیدوارم به زودی کلاردشت را گازدار ببینیم.


مازندنومه،خبر ارسالی دفتر ارتباطات مردمی نماینده چالوس و نوشهر:نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در پایان اولین جشنواره غذا در دانشگاه گلدشت کلاردشت طی سخنانی با اشاره به این موضوع که امروز با حضور در این جشنواره بابت این همه هنر و زیبایی لذت بردم،گفت: همه اینها نشان از این دارد که کلاردشت مهد فرهنگ و تمدن است و جلوه های ارزشمند فرهنگی را می توان در هنر دست و آثار هنری موجود در غرفه های این جشنواره دید.

 قاسم احمدی لاشکی اظهار داشت: با بازدیدی که از غرفه ها داشتم درک کردم که با حداقل امکانات چنین جشنواره ای را انجام دادید و چقدر زیبا بود که در حاشیه جشنواره غذا در قالب غرفه های مختلف، هنر فرش کلاردشت ، ادوات و وسایل قدیم کار و زندگی را به نمایش گذاشتید که جذابیت خاصی داشت.

 وي با اشاره به این که به عنوان یک شهروند مایه افتخارم بود که این همه زیبایی و هنر را دیدم و لذت بردم،افزود:کسانی که از راه های دور آمدند و فقط گردشگری کلاردشت را می شناختند این فرهنگ غنی مردم کلاردشت زیبا و بزرگ را لمس کردند.

 ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مردم نشان دادند که از این چنین جشنواره هایی استقبال می کنند و برای شان لذت بخش است و به این جهت است که به مسوولین بخش و شهر کلاردشت اعلام می کنم که جشنواره هایی این چنینی که در راستای حفظ و اعتلای فرهنگ اصیل است و هنر و ذوق در آن نمایان می شود را حمایت کنند و خودم نیز شخصا در کنار شما هستم.

 احمدی لاشکی با بیان این که جشنواره غذا در کنار دست پخت خوب و حرفه ای هنرمندان آشپز، هنرهای دیگری را هم در کنار خود آورد و هر مراجعه کننده ای باب تمایل و علاقه اش از فضای جشنواره بهره برد، خاطرنشان كرد:موسیقی محلی که در این برنامه اجرا شد برای نسل قدیم خاطره انگیز و برای نسل جدید هم جالب و هم لذتبخش است.

عضو هیئت رییسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی با اشاره به اينكه کلاردشت پتانسیل برگزاری برنامه های این چنینی را دارد اظهار داشت: مسوولان کلاردشت با مردم همراهی کنند تا برگزاری برنامه های بومی و محلی در روستاها بیشتر شود.

نماینده معین مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی وضعیت کنده کاری های معابر کلاردشت را حاصل اقدامات و عملیات گازرسانی عنوان كرد و بيان داشت: مسافران از دیدن این وضعیت متعجب شدند که باید از آنان عذرخواهی کرد و لازم می دانم توضیح دهم که این کنده کاری هابه علت گازرسانی است و 3 تیم در حال کار هستند و در این زمینه تمام تلاشم را خواهم داشت تا بومیان آسیب نبینند و به زودی کلاردشت را گازدار ببینیم.


 • سیده معصومه فاطمیپاسخ به این دیدگاه 2 0
  پنجشنبه 17 اسفند 1391-0:0

  سلام جناب مهندس احمدی

  ضمن تشکر از خدمات دلسوزانه شما برای کلاردشت اینجانب ساکن تهرانم کارمند دولتم میخواستم وقت ملاقات از حضرتعالی بگیرم مشکلی دارم که ان شاء ا.. به دست پر خیر شما حل خواهد شد.ممنون از عنایت حضرتعالی.09103098630

  • سه تیم در حال کارند!پاسخ به این دیدگاه 0 0
   پنجشنبه 30 شهريور 1391-0:0

   تیمی که کار حفاری را انجام می دهد تیم دوم که لوله های گاز رادر مسیر حفاری نصب می کنند و تیم سوم که پس از نصب خاک روی لوله های نصب شده می ریزند!,؛!

   • کوهستانیپاسخ به این دیدگاه 0 0
    چهارشنبه 29 شهريور 1391-0:0

    درود بر حاجی قاسم احمدی که لابه لای مردم می رود و دستش هم درد نکند که باعث خیر شد و از دوباره گازکشی به کلاردشت شروع شد،حاجی احمدی دوستت داریم

    • سه شنبه 28 شهريور 1391-0:0

     ایشون در کجور گفتند که کجور مهد فرهنگ تمدن است در مرزناباد نیز انجا را پایگاه تمدن نامید در نوشهر وجالوس هم این جمله را تکرار کرد اقا بهت رای دادیم تو مجلس حرف بزنی از حقوق ما دفاع کنی ...یادم هست وقتیکه زمان انتخابات به ما حق نوار مرزی را ندادندشما در جمع فرهنگیان گفتید ما نماینده نداریم وبا این کارها معلمان را به سوی خودت جلب کردی حالا که صد هزارتومان حقوق ما را کم کردند شما دارید چکار می کنید انتظار داشتیم از لاک محافظه کاری خارج شوید واز حقوق ما دفاع کنید ولی جرات دفاع ازمارا نداری حتی یک سوال هم ازوزیر نکردید ما انتظار استیضاح داشتیم فکر اینده خودت نباش این وزیر رفتنی است به داد ما برس که زود از تو نا امید شدیم ما دبیران دیر تصمیم می گیریم و دیر نا امید میشیم ولی اینبار بر عکس

     • طراح این جشنواره کی بود؟پاسخ به این دیدگاه 1 0
      دوشنبه 27 شهريور 1391-0:0

      اگر نجبید و اعلام نکنید یکی مثل...پیدا میشه میگه طراحش ...!!! آخه یه اظهار نطری خلاف واقع از ایشون توی سایت ... دیدم گفتم خلاصه شاید به اینجاهم برسه!!!


      ©2013 APG.ir