تعداد بازدید: 1664

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 26 تير 1392-23:55

انتخابات،نگاه مخالفان ایران را تغییر داد-ابراهیمی

تغییر در فرمانداری بابلسر:نادری رفت،سجادی آمد/معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در بابلسر گفت: انتخابات 92 با مشارکتی در تراز عالی 73 درصدی، بلوغ سیاسی ایرانیان را به رخ جهانیان کشید و تاثیرات مخرب و ذخیره‌ منفی انتخابات 88 را خنثی کرد.


مازندنومه:هادی ابراهیمی در مراسم تودیع فرماندار بابلسر اظهار داشت: انتخابات مانند یک شرکت سهامی عام و فراگیر است که سرمایه‌ی سیاسی را افزایش می‌دهد.

 وی با بیان این که رای هر فرد در انتخابات با دیگران برابر است، تصریح کرد:‌با سرمایه‌ی سیاسی که اعتماد سیاسی شارژ شده‌ی نظام سیاسی است، می‌توان کارهای بزرگی را انجام داد.

این مقام مسئول با بیان اینکه انتخابات از دستاوردهای سرمایه سیاسی است، گفت: انتخابات 92 با مشارکتی در تراز عالی 73 درصدی، بلوغ سیاسی ایرانیان را به رخ جهانیان کشید و تاثیرات مخرب و ذخیره‌ منفی انتخابات 88 را خنثی کرد.

 ابراهیمی ادامه داد:‌مردم ایران با بلوغ سیاسی خود، سرمایه‌گذاری چهار ساله‌ی دشمنان را در یک روز به باد دادند و با مشارکت حماسی خود، سرمایه سیاسی را به ارمغان آوردند.

 وی با بیان اینکه انتخابات 73 درصدی، نگاه ناظران و کارگزاران رقیب و مخالفان بی غرض به ویژه در اروپا را نسبت به ایران تغییر داد، گفت: کارگزاران سیاست خارجی به خوبی می‌توانند با این سرمایه‌ی سیاسی به صورت هوشمندانه و در چهارچوب حفظ اصول تغییر ناپذیر و منافع ملی و اسلامی، تحریم‌ها را در مسیر شیب منفی هدایت و کمتر کنند.

 ابراهیمی با اشاره به اینکه معمار بزرگ انتخابات 92 و تولیدکننده‌ی اعتماد سیاسی آن، رهبری است، تصریح کرد: نقش پدرانه‌ی ایشان برای میدان دادن به همه‌ی سلیقه‌ها در درون قاب قانون اساسی، جلوگیری از مصادره‌ی رای رهبری و مهار شایعه پراکنی بر نیت رهبری به سوی نامزدی خاص، باز کردن راه جدیدی برای به میدان کشیدن عنصر ایرانیت فارغ از نظام جمهوری اسلامی برای نخستین بار، نظریه‌پردازی خلاقانه در باب «رای مردم به مثابه‌حق‌الناس و امانت» قطعاتی از پازل اعتمادسازی فزاینده‌ی رهبری در انتخابات 92 است.

معاون سیاسی استاندار مازندران، یادآور شد: ولایت فقیه نه تنها پاسدار اسلامیت نظام، در مواردی تنها حافظ ساز و کار جمهوریت است.

 ابراهیمی از مشارکت 93 درصدی مردم مازندران در انتخابات را نسبت به دیگر انتخابات بی نظیر خواند و افزود: در برابر این مشارکت مدیران و مسئولان باید خدمات مناسبی ارائه دهند.

 وی با پاسداشت خدمات احمدی نژاد، برای روحانی رئیس جمهور منتخب، آرزوی توفیق کرد.

به گزارش مازندنومه، در این مراسم، سید کریم سجادی به عنوان سرپرست فرمانداری بابلسر معارفه و از زحمات نادری فرماندار پیشین این شهر قدردانی شد. 


 • دوشنبه 31 تير 1392-0:0

  شهر بابلسر با مدیریت و کارآمدی شهردار پرتلاش و نمونه و بی ادعای جناب آقای مهندس بهروز رنجبر که همه مردم دوستش دارند می چرخه و الا که فرمانداری نادری و سجادی و ... چه قبلی ها چه بعدی ها گلی به جمال این شهر توریستی نزد شاید اگه شهردار همه کاره شهر بود مثل کشورهای متمدن الان وضع شهرمون خیلی خیلی بهتر از الان بود ؟!! توریست و مسافر که نه راحتی داره نه امنیت مسئولین بفکر امنیت توریست و مسافر باشند بفکر بیفتند این شهرو منطقه آزاد کنن و اینقدر برای مسافرین نا امنی و درده سر درست نکنن؟!!!

  • يکشنبه 30 تير 1392-0:0

   اقاي دكتر اهل تظاهروريانيست.ميانه رووحق گرااست.انصاف داشته باشيد اوبامخالفانش درهيچ جاباتندي برخورد نكرد.حتي با نيروهاي چپ دراستانداري .احترام انها را حفظ كرد .ابراهيمي منطقي واهل تعامل است

   • يکشنبه 30 تير 1392-0:0

    ابراهيمي يك چهره اصولگرا است.اوفردي منطقي وراهگشااست.همه اورابه عنوان يك چهره خيررسان مردمي ودرداشنا ميشناسند.نه كسي راحذف كرد ونه اهل نان بري است .درپيگيريها هم براي مردم نه كم ميارد ونه مسامحه ميكند به خدا يك باركه دفترش رفتم از پيگيريهاي عموميش لذت بردم زندگيش عادي ومعمولي است نه اهل سرمايه اندوزي است ونه به دنبال كسب قدرت.

    • شنبه 29 تير 1392-0:0     اقای ابراهیمی

     آن زمان که شما درسازمان تحت امرتان تحمل افرادباافکارمخالفتان راتا سرحد یک کارشناس نکردیدجریان موردحمایت شما در جهان مرده بود ،وشما در سراب حضوربه ظاهر،چهچه مستانه سرمیدادید. بدرود آقای رئیس!!!

     • نایب اللهپاسخ به این دیدگاه 2 0
      پنجشنبه 27 تير 1392-0:0

      سخنانی از این دست در روزهای آخر دولت با توجه روی کار آمدن دولت یار خیلی سیاسی است اشکال دوستان این بود تا سوار بر اریکه قدرت هستند یادشان می رود که در سالهای گذشته همنیش کدام مردم بوده اند همان مردم که رای به دولت احمدی نژاد دادند و امروز به دولت اعتدال رای دادند برای همه مردم جای سئوال است در روزهای پایانی سال تقییر چه معنی دارد نکنه تسویه حساب با مردم باشه توصیه میکنم بار دیگر فرمان حضرت امیر علیه السلام به مالک اشتر را بخوانند و در ماه مبارک رمضان ثواب درکش افزون گردد.

      • پنجشنبه 27 تير 1392-0:0

       جناب ابراهیمی خود که بهتر میدونی، دولت فخیمه نهم و دهم، عرضه ... نداشته است! جابجایی فرماندار در دو هفته مانده به پایان دولت، یکی از ناچیزترین موارد قابل اشاره است!!

       سالها به عقب راندین ایران را!

       • پنجشنبه 27 تير 1392-0:0

        چه بيان عالمانه اي.افرين برمعاون استاندار


        ©2013 APG.ir