تعداد بازدید: 3191

توصیه به دیگران 0

پنجشنبه 27 شهريور 1393-6:40

یوسفی: از گفتمان دولت دفاع نمی شود

عضو شورای شهر ساری: اگر كسي بخواهد نقد سياسي از برخي آقايان كند، فضا را بسته مي بيند و مجبور است كه با كنايه حرف خود را بيان كند/كمتر ديديم كسي در خصوص توانمندي هاي دولت تدبير و اميد قلم فرسايي كند.


مازندنومه؛ سرویس سیاسی، محمداسماعیل بخشی سورکی: كوروش يوسفي –عضو شوراي شهر ساري- در گفتگو با ما اظهار داشت: اگر انسان تابع شرايط درست و منطقي باشد هيچ گاه از پاسخگويي فرار نمي كند.

اين عضو شوراي شهر ساري فرار از واقعيات را غير عقلاني عنوان كرد و گفت: مديري كه نمي تواند بسياري از واقعيات دستگاه اجرايي خود را ببيند و باور كند، قطعا در اداره امور آن سازمان دچار آسيب خواهد بود.

يوسفي با انتقاد تلويحي از فضاي بسته سياسي در شهرداري و شوراي شهر ساري اظهار داشت: اگر كسي بخواهد نقد سياسي از برخي آقايان كند، فضا را بسته مي بيند و مجبور است كه با كنايه حرف خود را بيان كند.

وي با بيان اينكه از مشتريان هميشگي مازندنومه هستم، ابراز داشت: بايد پذيرفت كه در دوره اعتدال ، كمتر از گفتمان دولت در استان حمايت شده است.

این عضو شورای شهر ساری ادامه داد: كمتر ديديم كسي در خصوص توانمندي هاي دولت تدبير و اميد قلم فرسايي كند و در اين راستا كمك كار دولت و مسئولان استاني باشد.

يوسفي با مثبت ارزيابي كردن وضعيت اطلاع رساني در استان مازندران اظهار داشت: نگاه تحليلي در رسانه هاي استان كمتر وجود دارد و فقط به گفتن وقايع اكتفا مي شود.

وي تحليل درست و منطقي را مانع از انحراف و مروج فرهنگ تعليم و تربيت در جامعه دانست و گفت: انجام اينكار از ميزان خطا و اشتباه مسئولان و مديران كم خواهد كرد.

این مسئول با انتقاد از عدم ورود اصلاح طلبان در حوزه رسانه اي و قلم زدن براي نظام و ارزش هاي انقلاب اظهار داشت: شايد اين موضوع كمي هم به شجاعت افراد بستگي داشته باشد كه عده اي از گرفتار شدن به مخاطرات بعد از نگارش هراس دارند.

وي فرهنگ درست گفتمان را در شنيدن صداي مخالف دانست و تاكيد كرد: حق طبيعي من است كه انتقاد كنم و مخاطب بايد با صبوري بشنود و با منطق پاسخ دهد نه اينكه كلام ما را با مسايل ديگر مرتبط سازد و  از ارزش آن بكاهد.

يوسفي از تنگ نظري رسانه اي گلايه كرد و گفت: اخلاق رسانه اي اين است كه با زبان عقلاني و به دور از حاشيه سازي مسايل را پاسخ دهيم.

اين عضو شوراي شهر ساري ابراز داشت: فرصت عمر مي گذرد و بايد تلاش شود تا به گونه اي عمل كنيم كه اگر  روزي قلم را بر زمين گذاشتيم، وجدان مان آرام باشد.


 • شنبه 29 شهريور 1393-13:9

  اقاي يوسفي دوست داشتني هستي...

 • سهراب غضنفریپاسخ به این دیدگاه 1 0
  شنبه 29 شهريور 1393-10:43

  باسلام بایستی عرض کنم جناب یوسفی ارز نیروهای فدایی و بااخلاص میباشند و هدف اصلی این بزرگوار خدمت به مردم ولایی و گرانقدر ساری بوده و خواهد بود خواهشمندم از نظرات این بزرگوار برداشت سوءنداشته باشید.

  • جمعه 28 شهريور 1393-10:29

   اقای یوسفی خود شما هم تا جایی که به خاطر داریم حامی گفتمان دولت تدبیر و امید نبودید ولی خب برای ما روشن شد که از فردای انتخابات میشه به راحتی رنگ عوض کرد که هیچ میشه به عاشق سینه چاک کسایی که قبولشون نداشتیم تبدیل شد... توی همین ساری دیدیم اینارو

   • محبوب القاوب عبوريپاسخ به این دیدگاه 4 0
    پنجشنبه 27 شهريور 1393-10:46

    آقاي يوسفي منظورتان را از فضاي بسته سياسي درشهرداري واضح نگفتي !؟
    هرچند بهترميدانستي قبلا تجمع بيش از دونفر درراهرو عمارت ممنوع بود وآسانسور تا طبقه هفت (دفترشهردارسابق) نميرفت ... اما لالان سه شنبه هاي دوست داشتني رانديدي !؟
    چطور ميشود كاريكاتور شخص عبوري درتابلوي اعلانات عمارت باشد!؟
    ....آيا خبرداري از همين ساختمان عمارت شهرداري افرادي مطلب وكامنت برعليه عبوري درسايتهاي خبري ميفرستند!؟مگر نميتونست اين كاربران فيلتربشوند؟!
    ...
    اين موارد را عبوري ميداندولي عكس العملي به خرج نميدهدچرا چون دلي بزرگ وقلبي مهربان دارد
    ...عبوري داره با همون تركيب اينطوئر عالي كارميكنه با اينهمه كارشكني جلسات زيراب زني ولابي گري و...اگر روزي بخواد با نيروهاي خودش كاركنه ببين چي ميشه
    به خدا سوگند تمام مواردي كه گفتم عين حقيقته حالا فضاي بسته سياسي ...
    اينها فضاي بس
    فضاي بساربدي درشهرداري بود ولي

    • پنجشنبه 27 شهريور 1393-8:28

     ته دیگه حرف نزن؟؟؟؟؟؟؟؟؟شمه دوا جان مهدی عبوری هسته که ...........


     ©2013 APG.ir