تعداد بازدید: 3112

توصیه به دیگران 2

پنجشنبه 19 شهريور 1394-12:29

سرپرست دانشگاه مازندران:

تغییرات سامانه در زمان ریاست سابق دانشگاه انجام گرفت

فخرالدین اصغری آقمشهدی: تغییرات سامانه ثبت نام در زمان ریاست سابق دانشگاه انجام گرفت. نامه ای به مسئولان سامانه سما ارسال شد که پاسخ آنها بر روی سایت دانشگاه قرار می گیرد+پاسخ سامانه سما(ویرایش دوم)


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، رضا شریعتی: در پی جنجال رسانه ای بر سر وجود گزینه ای خاص در سامانه ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران و ادعای مدیرکل سابق آموزشی این دانشگاه مبنی بر این که در دوره مدیریت گذشته فقط یک ترم تحصیلی از نرم افزار سما استفاده شده، موضوع را با سرپرست دانشگاه مازندران در میان گذاشتیم.

دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی در گفت وگو با خبرنگار مازندنومه با بیان اینکه تغییرات موجود در سامانه سما در خصوص فرقه ضاله بهایت از نیم سال اول سال 92-93 بوده است، گفت: از آنجا که ترکیب تیم آموزشی ما جدید است و کسی اطلاع یا گزارشی در خصوص این مورد به ما نداده بود، این مورد تاکنون در فرم وجود داشت که با گزارش ارسال شده به دانشگاه مازندران، پیگیری های لازم سریعا انجام گرفت.

رییس دانشگاه مازندران در پاسخ به سوال دیگر ما مبنی بر آن که مدیرکل سابق آموزشی این دانشگاه تاکید کرد تنها یک ترم از سامانه سما استفاده کرده اند، اظهار داشت: سامانه سما می تواند به طور دقیق زمان تغییرات را نشان بدهد.

وی با بیان اینکه تغییرات در زمان ریاست سابق دانشگاه انجام گرفت، افزود: نامه ای به مسئولان سامانه سما ارسال شد که پاسخ آنها بر روی سایت دانشگاه قرار می گیرد.

*سامانه سما تغییرات را به مدیریت پیشین دانشگاه نسبت داد

پس از انتشار این خبر و در مکاتبه معاون آموزشی دانشگاه مازندران با سامانه سما، مشخص شد این گزینه خاص از مهرماه 1392 و در دوران تصدی رییس سابق دانشگاه و توسط کاربران همین داانشگاه ایجاد شده است.

*مطلب مرتبط:

اشتباه مسئولان پیشین دانشگاه مازندران اصلاح شد

 

 


 • يکشنبه 22 شهريور 1394-12:29

  بازهم سیاست کی بود کی بود من نبودم..........

  • شنبه 21 شهريور 1394-10:45

   براي رئيس دانشگاه جاي تاسف داره كه همش خودش مياد لا پوشاني مي كنه.برادر شما مدير كشاورزي خونده روابط عمومي داري.معاون همه جيز دان اداري ومالي داري.معاون آموزشي داري.بزار اونا جواب بدن برادر

   • شنبه 21 شهريور 1394-20:43

    آقای مخالف! ساز مخالف! آخه آدم به تو چی بگه؟ اولا که خبرنگار برای پیگیری زنگ زده به دکتر اصغری و تو خبر نوشته شده.اونم جواب داد. اصغری که زنگ نزده اظهارنظر بکنه.خب خبرنگار اخبار رو از سرچشمه میگیره اگه ناراحت نمیشید شما!! دوم اینکه ایشون سرپرست دانشگاه هستند و حق اظهارنظر دارند. وقتی ایشون هست چه جای دیگران؟ سوما شما بفرمایید چرا رسانه های مخالف اصغری و دولت حالا که فهمیدند مدیریت قبلی گزینه بهایی رو اضافه کرده خفه خون گرفته اند و هیچی نمیگن؟! اگه معلوم میشد اصغری این گزینه رو گذاشته که روزگارش رو سیاه می کردید امثال شما!!! دینداری شما هم سیاسیه برادر. برید فکر آخرت تون باشین

   • حسن طاهريپاسخ به این دیدگاه 1 1
    شنبه 21 شهريور 1394-10:41

    حاج آقاي بزرگوار شما خودتون خوبيد معاونين و اطرافيانتون آبرو براتون نمي زارن از ما گفتن

    • شنبه 21 شهريور 1394-1:39

     این همه مشکل دانشگاه داره. به چی گیر میدن!؟

     • جمعه 20 شهريور 1394-23:49

      دروغ آقایان مشخص شد. دکتر اصغری مردی باصداقت و صمیمی و اگاه است. مدیریت قبلی این گزینه را گذاشت و گاف آقایان مشخص شد


      ©2013 APG.ir