تعداد بازدید: 1930

توصیه به دیگران 3

پنجشنبه 11 شهريور 1395-21:59

رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات 92 در ساری مطرح کرد:

خداوند به استاندار مازندران تدبیری دهد که از ظرفیت جوانان حامی دولت استفاده کند

در هم اندیشی جوانان فعال اصلاح طلب مازندران که در سالن اداره کل ارشاد مازندران برگزار شد، اعتراضات گسترده ای به استاندار مازندران وارد شد/ ای کاش سخنان آقای روحانی را یک بار از زبان آقای فلاح می شنیدیم/ چرا وزیر ورزش در رامسر با آقای ایکس دیدار داشته است/ روحانی فراتر از انتظارات ما ظاهر شد/ بعضی ها می خواهند این پیام را به جامعه بفرستند که روحانی عرضه برگزاری یک کنسرت را هم ندارد/ ادامه دولت در چهار سال دوم، حق آقای روحانی است.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، کلثوم فلاحی: هم اندیشی جوانان فعال اصلاح طلب مازندران با عنوان تدبیری برای امید در سالن سلمان هراتی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد مازندران برگزار شد.

سعید الله بداشتی -رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات 92- سخنران اصلی این مراسم بود و پیش از او هم تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب در این مراسم سخنرانی کردند.

دبیر همایش تدبیری برای امید اظهار کرد: روحانی فراتر از انتظارات ما ظاهر شد. تصور نمی کردیم بتوانیم در اقتصاد و سیاست خارجی به موفقیت برسیم اما روحانی این دو مورد را احیا کرد.

بهنام فرازمند گفت: نیازمند مکانیزم جدید برای کمک به دولت در انتخابات 96 هستیم. تصور می کنم اصلاح طلبان به این نتیجه رسیده اند گزینه ای بهتر از روحانی نداریم.

وی ادامه داد: اگر ساختار اصلاح طلبی را کامل و منسجم کنیم اتفاقاتی مثل سال 84 رخ نمی دهد.

فرازمند با اشاره به اینکه شرایط در انتخابات 96 متفاوت است، تصریح کرد: در مقابل پوپولیسمی که وجود دارد هر اندازه از عقلانیت صحبت کنیم باز هم کار پیش نمی رود و به همین دلیل نیازمند مکانیزم جدید هستیم.

*اعترض گسترده به عملکرد استاندار مازندران

در این نشست اعتراضات گسترده ای به استاندار مازندران وارد شد و به علت اینکه برخی از سخنران ها تقاضا داشتند بخشی از سخنان آنها منتشر نشود، انتشار اخبار این بخش هم به صورت گزیده است.

مصطفی فلاح به عنوان نماینده حزب کارگزاران سازندگی، انتقاداتی را به مجموعه دولت در مازندران وارد کرد.

نماینده حزب اعتماد ملی از علاقه خود به استاندار مازندران گفت و سپس عنوان کرد ای کاش سخنان آقای روحانی را یک بار از زبان آقای فلاح می شنیدم.

نماینده معلمان هم از دیگر منتقدان این نشست بود و تعیین تکلیف مدیرانی را که از دولت گذشته هنوز بر سر کار هستند، خواستار شد.

نماینده حزب مردم سالاری هم از دیدار وزیر ورزش در رامسر با یکی از سه ضلع مثلث دولت گذشته خبرداد و گفت: چرا وزیر ورزش در رامسر با آقای ایکس دیدار داشته است.

* ادامه دولت در چهار سال دوم، حق آقای روحانی است

سعید الله بداشتی هم متاثر از انتقادات وارد شده به تیم دولت در استان، اظهار کر کرد: خداوند به استاندار مازندران تدبیری دهد که از ظرفیت جوانان حامی دولت استفاده کند. کسی که شکر نعمت نداشته باشد نعمت از او سلب می شود و این هشداری به همه استانداران است.

رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات 92 با بیان اینکه من یک سال به دلیل وابستگی به نهاد ریاست جمهوری، حقوق دولتی دریافت کردم و اکنون در بخش خصوصی مشغول به کار هستم، افزود: به جوانان توصیه می کنم به دنبال این نباشند که دولت برای آنها شغل فراهم کند. بحران اشتغال در کشور، کمرشکن است.

بداشتی با اشاره به اینکه معتقدیم باید در چهارچوب منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم، گفت: اگر می خواهیم دستاوردهای هسته ای تثبیت شود باید نظرات ایشان را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اگر ما جوانان می خواهیم اعتماد نظام اسلامی را به خود جلب کنیم فقط از طریق توجه به منویات رهبری، مقدور است، تصریح کرد: در حاکمیت پس از امام راحل، هیچکسی به اندازه مقام معظم رهبری به موضوع جوانان توجه نداشته است.

بداشتی با اشاره به اینکه نظر مقام معظم رهبری درباره موسیقی معلوم است و می دانیم ایشان چه نگاهی به موسیقی دارند، ادامه داد: عده ای برای ناامید کردن مردم از کارآمدی دولت، بحث کنسرت ها را مطرح می کنند، می خواهند این پیام را به جامعه بفرستند که روحانی عرضه برگزاری یک کنسرت را هم ندارد.

رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات 92 از جوانان حاضر در این نشست خواست تا ضمن حمایت از دولت، انتظارات و انتقادات خود را در قالب نامه ای به روحانی اعلام کنند.

وی خاطرنشان کرد: مشکل ما نگاه حاکم بر عملکرد برخی وزرا است. برخی تصور می کنند برای این دوام داشته باشند باید سهام دهند.

بداشتی با بیان اینکه ادامه دولت در چهار سال دوم، حق آقای روحانی است، گفت: دولت دو سال از چهار سال را مشغول مذاکرات بود، بذری کاشته شد و نتیجه آن را در چهار سال دولت دوم روحانی به دست می آوریم.

وی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، برخی به دنبال ایجاد تنش هستند از فعالان سیاسی درخواست کرد که آستانه تحمل خود را افزایش داده و درگیر حواشی نشوند.

 


 • سه شنبه 16 شهريور 1395-10:55

  شما خسته نشدین در این سه سال می خواستین استاندار عوض کنید.فکر نمی کنید اگه این سه سال از ایشون حمایت می کردین خیلی بهتر از این وضع بود؟

  • پورموسویپاسخ به این دیدگاه 4 3
   يکشنبه 14 شهريور 1395-12:55

   آنچه از بی تدبیری ربیع فلاح به جایی نرسد فریاد است ...
   به عنوان یک فعال انتخاباتی دکتر روحانی در انتخابات 92 باید عرض کنم در 96 ممکن است در شرایطی به ایشان رای دهم اما برایش کاری نخواهم کرد

   • صمد علیپورپاسخ به این دیدگاه 0 3
    يکشنبه 14 شهريور 1395-0:56

    مهندس سواد کوهی عزیز . ما بیکران ارادت داریم . بر آستان زحمات مخلصانه شما دوستان که به ترویج نو اندیشی دینی و برتر نشینی تفکر اصلاح طلبی و رشد و تکامل فرهنگ حزبی و سازمانی می انجامد هزاران بار نماز خواهم گزارد . در مقابل قدرت و قدرتمندان که در طول تاریخ شاهد بوده ائیم و کمترین اختیار و آزادی و توان انتخاب را از ما ایرانیان با تمدن بزرگ سلب نموده اند ، سازمان دادن مردم و بویژه جوانان و دانشجویان، مهمترین و پر ارج ترین کاری است که باید نسبت به آن اهتمام ورزید . برایتان و دیگر دوستان از صمیم جان آرزوی توفیق دارم .

    • صمد علیپورپاسخ به این دیدگاه 0 4
     يکشنبه 14 شهريور 1395-0:54

     سپاس از دانشجویان و دوستان نواندیش مجمع نیروهای خط امام مازندران به خصوص برادران عزیزم مهندس سواد کوهی دبیر محترم مجمع و مهندس گرایلی و دیگر دوستان نازنین که در تداوم و استمرار تفکر اصلاح طلبی و ترویج کار تشکیلاتی و گروهی زحمات فراوانی را متقبل می شوند . به برخی از یاران صمیمی و قدیمی که در سازمان ها و احزاب به محاق رفته فعالیت می کردند همیشه یادآور می شدم که استفاده از استعداد های سرشار از انرژی و خلاقیت جوانان و دانشجویان در شکل گیری و شکوفایی احزاب اصلاح طلب ، یکی از بدیهی ترین اموری است که نباید از آن غافل شد . از حمایت دوست عزیزم جناب حق نظر نیز ممنونم . به دلیل شرکت در نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی که در دانشگاه گرگان انجام پذیرفت ، از مصاحبت و مجالست با دوستان خوبم محروم شدم . نمیدانم عبارت ماندگاری که شهید بهشتی از خودبه یادگار گذاشت چقدر به کار ما می آید ؟ : حزب معبد من است . پیشنهاد می کنم در هر همایش تشکیلاتی این عبارت بی نظیر را در معرض دیدگان و چشمان هواداران قرار دهیم . چندین کارگاه آموزشی را می توان به تبین دیدگا ها و اندیشه های حزبی و تشکیلاتی شهید بهشتی اختصاص داد . به جوانان و داشجویان یادآور شویم که رهبران نخستین انقلاب ما چگونه می اندیشیدند . برای همه دوستان خودم آرزو توفیق دارم .

     • مجیدشیرزادسوادکوهیپاسخ به این دیدگاه 5 0
      شنبه 13 شهريور 1395-17:52

      بنده بعنوان یک اصلاح طلب با رصد برنامه های دولت انتخاب مجدد روحانی رابه نفع استان ندانسته وبه ایشان رای نخواهم داد تادلواپسان حداقل درپشت شعارهای اصلاح طلبانه روحانی مناصب رافتح ومنویات خود را پیش نبرند

      • شنبه 13 شهريور 1395-11:18

       رییس ستاد مملکت تعطیله فقط دست درازان به بیت المال بیدارن..خخخخخخخخخخخخخخ

       • شنبه 13 شهريور 1395-11:17

        روحانی فراتر ظاهر شد...خخخخخخخخخخ

        • شنبه 13 شهريور 1395-11:16

         بذری کاشته شد......خخخخخخخخخخخخخ


         ©2013 APG.ir